به گزارش افکارنیوز،

به نقل از کُردتودی، فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در این مراسم گفت: هزار پروژه محرومیت زدایی در عرصه های گسترده در سطح استان در حال اجرا است.

 

سردار محمد حسین رجبی عنوان کرد: طبق اولویت دارترین پروژه های سپاه و قرارگاه شهید شهرامفر مطابق ابلاغی که از سلسه مراتب گرفته شده است، این قرارگاه اقدامات خود را در جهت تامین امنیت پایدار مردمی همراه با سایر نهادها، نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی قرار داده است.

 

وی بیان کرد: اصلی ترین ماموریت سپاه برقراری امنیت برای مردم استان است که در این راستا هم تلاش دوستان همراه با تعاملی که با سپاه داشتند قابل تقدیر و تشکر است.

 

سردار رجبی گفت: ماموریت دیگر سپاه اقدام در جهت توسعه و رفع محرومیت زدایی با هدف تامین معیشت پایدار مردمی است که به حمد الله اقدامات خوبی در حال انجام است.

 

وی افزود: پروژه های محرومیت زدایی سپاه در استان کردستان از سال 88 تا 94 شامل هزار و 643 مورد بوده و نیز 837 پروژه هم در حوزه سازندگی، 497 پروژه در حوزه اردوهای جهادی و 93 پروژه 9 دی و صالحین انجام شده که جمعا 3 هزار و 70 پروژه با اعتبار 61 میلیارد و 919 میلیون و 250 هزار تومان است.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه پروژه های غیرعمرانی سپاه نیز شامل 503 پروژه با اعتبار بیش از 20 میلیارد تومان است، بیان کرد: اقدامات محرومیت زدایی سپاه در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.