به گزارش افکارنیوز،

محمد جعفر علیزاده پیش‌از ظهر امروز در بازدید از پروژه بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه که با حضور مسئولان استان و شهرستان برگزار شد، با ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی این بیمارستان  اظهار داشت: پروژه بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه از 65 درصد پیشرفت فیزیکی  برخوردار است و نسبت به آخرین بازدیدی که چند ماه گذشته از این پروژه داشتیم پیشرفت خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات احداث این پروژه روزانه بصورت مستمر و از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود، گفت: با توجه به تعهدی که وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داده است باید عملیات احداث پروژه بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه حداکثر تا پایان امسال به اتمام برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انشعابات زیربنایی بیمارستان بانه، تصریح کرد: در حال حاضر کارهای مربوط به انشعاب آب بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه به اتمام رسیده و در انشعابات ارتباطی آن نیز مشکل خاصی وجود ندارد و در بخش گاز هم میزان مصرف آن توسط کارشناسان و پیمانکاران این پروژه تعیین و به شرکت گاز شهرستان بانه ابلاغ شده و قرار است برق بیمارستان نیز با استفاده از تکنولوژی روز بصورت کمپکت تا یک ماه آینده اجرا شود.

وی گفت: از زمان شروع پروژه بیمارستان یکصد تخت‌خوابی گلشهر شهرستان بانه تاکنون بالغ بر 23 میلیارد تومان  اعتبار هزینه شده  است و در برای تامین اعتبار هزینه‌های بعدی پروژه نیز هیچ مشکل خاصی نداریم.

علیزاده افزود:  در ابتدا بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه را با 64 تختخواب آغاز کردیم و بعد از آن با توجه به نیاز شهرستان به 100 تختخواب افزایش دادیم.

وی اظهار کرد: تخت‌های افزایش داده شده بیمارستان یکصد تختخوابی گلشهر شهرستان بانه شامل 12 تخت در بخش ملاقات ویژه و 14 تخت در بخش اورژانس است.