به گزارش افکارنیوز،

ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با مرصاد، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی را از شاخصه های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: امت امام خمینی (ره) که با درایت و آینده نگری، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس انتخاب کرد، در تجمعی جهانی فریاد مظلومیت مردم فلسطین را که در هیاهوی ساختگی استکبار به گوش نمی رسد، زنده می کنند.

 

وی در ادامه افزود: مومنان خداجو، غیرت دینی و تعصب و انسان دوستی را در سینه و جان خویش نگاه داشته اند و سازش با رژیم قاتل و کودک کش اسرائیل را نخواهند پذیرفت.

 

ماموستا محمدی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: در روز قدس مردم مسلمان با حضور خود و سردادن شعار " مرگ بر اسرائیل" ظلم آشکار دولت تروریست اسرائیل را بار دیگر عیان و به مجامع جهانی یادآوری می کنند.

 

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پایان ضمن دعوت مردم به شرکت در راهپیمایی روز قدس خاطر نشان کرد: مردم مسلمان و روزه دار اهل سنت امسال نیز در کنار سایر برادران اهل تشیع و اهل حق در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی شرکت کرده و یکصدا فریاد دفاع از مظلومین فلسطین را سرداده و خواهان آزادی قبله اول مسلمین جهان خواهند بود.