به گزارش افکارنیوز،

فتح الله مویدی در رابطه با نام گذاری سال ((اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل))  توسط مقام معظم رهبری گفت:با توجه به سخنان گوهربار مقام معظم رهبری و نام گذاری سال اقتصاد مقاومتی را باید در عمل پیاده کنیم.

نائب رئیس دوم اتاق اصناف استان کرمان افزود:در جامعه اصناف هم شاهد این موضوع هستیم که اکثریت جلسات که برگزار می شود بدون خروجی به پایان می رسند.

وی اذعان کرد:جامعه اصناف استان کرمان تا به حال در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده اند را و همیشه گوش به فرمان رهبری هستند و تمام تلاش خود را برای محقق ساختن سخنان ایشان به کار می گیریند و در تمام جلساتی که با اصناف استان کرمان داشته ایم تمام سعیمان را کرده ایم که پیام مقام معظم رهبری را مطرح کنیم تا بتوانیم خروجی لازمه را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید اقتصاد مقاومتی را از خانه و زندگی خود شروع کنیم افزود:دولت باید پیش قدم در این موضوع باشد و از برگزاری جلسات کذایی تحت عنوان سمیناره ها  که خروجی خاصی ندارند جلوگیری شود؛ و باید تلاش شود روند این جلسات تغییر پیدا کند.

نائب رئیس دوم اتاق اصناف استان کرمان تشریح کرد:باید سخنان مقام معظم رهبری را با جان و دل دنبال کنیم و اصناف استان کرمان هم باید در این کار همت ورزند و کم کم جنس های خارجی در واحدهای صنفی خود را جمع کنند.

مؤیدی در پایان افزود: گمرک ها هم باید از ورود جنس های خارجی و قاچاق جلوگیری کنند ودولت باید برخورد قاطع با این موضوع داشته باشد تا واحدهای صنفی هم از تولیدات داخلی با کیفیت استفاده کنند هم از جنس خارجی تهی شوند و اگر کالای خارجی هم وجود دارد خریداری نکنند و حمایت کنیم از تولید داخلی وقتی تولید داخلی حمایت شود اشتغال هم به وجود می آیدو اقتصاد هم رونق پیدا خواهد کرد.