به گزارش افکارنیوز،

اگر سفری گذری به شهر کرمان داشته باشیم به پروژه هایی برمی خوریم که سالهاست به کندی در حال فعالیت هستند و هیچ پیشرفتی فیزیکی نداشته اند و این سوال را در ذهن ها ایجاد می کنند که چه کسانی مسئولیت این پروژه ها را بر عهده دارند ؟

بسیاری از این پروژه ها سال هاست که بر روی زمین مانده اند و نگرانی هایی را برای مردم ایجاد کرده اند؛ از نمونه های بارز آن ها پل سیدی است که مردم سالهاست منتظر تمام شدن آن هستند و جز ایجاد سختی و نگرانی و گردوغبار تاکنون برای شهروندان کرمانی فایده ای نداشته است، لذا باید مسئولین چاره ای بیندیشند تا این پروژه های به زمین مانده تکلیفشان مشخص شود .

پل سیدی

بابایی شهردار کرمان در رابطه با تامین بودجه‌ پل سیدی می گوید : برای تامین بودجه پل مشکلی نداریم و بودجه‌ این پل تامین شده است و برای تمدید قرارداد با پیمانکار این پل تمهیدات لازم اندیشیده شده است،.

وی گفت: طبق صورت‌جلسه‌ای که با پیمانکار نوشته شده است، تا خردادماه سال جاری تمام قطعات پل سیدی ساخته خواهد شد و تا پایان شهریورماه از این پل بهره برادی به عمل می آید زیرا ۱۰ میلیارد تومان برای خرید ‌هشت خانه‌ محدوده‌ پل سیدی هزینه و خانه‌ها تملک شد.

از سوی دیگر مشرفی رییس شورای شهر کرمان در این خصوص می گوید : پل سیدی بزرگترین پل کرمان بوده است و در یک نقطه بسیار حساسی قرار گرفته است اما در حال حاضر عملیات ساخت بدنه فلزی آن در هفت کانال انجام شده یعنی تقریبا ۵۰ درصد کار آن به اتمام رسیده است و عملیات اجرایی ساخت در حال انجام است.

پل سیدی

رئیس شورای شهر کرمان بیان داشت: هر چند که این پروژه هزینه بسیار بالایی در بر داشته است ولی خوشبختانه شهردار هماهنگ کرده و بودجه آن تصویب شده و امید آن داریم که در نیمه دوم سال به بهره برداری برسد و مردم از آن استفاده کنند.

حال با این خبرها امیدواریم که وعده مسئولین برای بهره برداری از این پل نیمه تمام محقق شود و در دوره های زمانی تعیین شده و وضعیت ابهام انگیز این پروژه به اتمام برسد و مردم کرمان بعد از سالها شاهد اتمام پل سیدی در کرمان باشند که به مرور زمان به یک عمارت تاریخی تیدیل شده است.