فیلم سینمایی « ارتش مردگان » به کارگردانی «زک اسنایدر» اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از بهار سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد. «اسنایدر» علاوه بر این فیلم اکران نسخه کارگردان « لیگ انتقام » را در آستانه اکران دارد. 

دیوید باتیستا به عنوان اسکات وارد، الا پورنل به عنوان کیت برد، گرت دیلاهانت نقش فرانک پیترز، رائول کاستیلو در نقش میکی گوزمن، اماری عمری هاردویک نقش وندروهه، کریس دی الیا در نقش مارتین، نورا آرنزدر به عنوان لیلی (کویوت)، ماتیاس شوایگهوفر به عنوان لودویگ دیتر، سامانتا برنده به عنوان چمبرز و تئو روسی به عنوان برت کامینگز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

زک اسنایدر کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی است که بیشتر برای ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی و اکشن شناخته شده است. او به خاطر جلوه های ویژه فیلم‌هایش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته‌است.

اسنایدر بتازگی در یک پادکست در مورد فیلم جدیدش صحبت کرده است، او فاش کرد که داستان «ارتش مردگان» از لاس وگاس شروع می‌شود، جایی که به طاعون زامبی آلوده شده، یک افت مرگبار که باعث می‌شود تا با کانتیر‌های باربری دیواری دور شهر بسازند، شهری که همه از آن خارج شده اند و دیگر خالی از سکنه گشته است.

شش سال بعد، صاحب یکی از باشگاه تیمی از سربازان زامبی به رهبری شخصیت باتیستا را استخدام می‌کند تا وارد این ویران شهر شوند و پولش را از گاوصندوق یک کازینوی قدیمی خارج کنند.