شاخص کل بورس تهران امروز روند روز گذشته خود را ادامه داد و برخلاف روز‌های گذشته و همانند دیروز روند صعودی خود را حفظ کرد و در پایان معاملات امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه با رشد ۵ هزار و ۷۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۷۰۲ واحد رسید. در این روز شاخص کل ۰.۴۲ رشد کرد، اما شاخص هم‌وزن کاهش ۰.۰۵ درصدی را پشت سر گذاشت.
«وبملت»، «فارس» و «فملی» سه نماد تاثیرگذار در رشد شاخص کل بودند. همچنین «خساپا»، «خودرو»، «فملی» هم سه نماد پرتراکنش امروز لقب گرفتند.
امروز هم مانند روز‌گذشته، با روند صعودی بازار سرمایه، ارزش واقعی سهام عدالت نیز رو به افزایش رفت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۵۱ هزار و ۴۵۴ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۴ درصد معادل ۱۱۱ هزار و ۸۸۶ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۳۰ هزار و ۸۷۲ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

  
ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۳.۶۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۳۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۸۰۷ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۵.۱۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۲۳۴ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟