آخرین وضعیت شاخص بورس امروز دوشنبه 27 شهریور 1402

امروز دوشنبه (۲۷ شهریور) شاخص کل بورس با رشد ۴۸۸  واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۲۶۸ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با کاهش ۲ هزار و ۳۰۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۷۹ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان رسید. پارسیان، وبملت و شتران سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، شسینا و ثبهساز سه نماد پرتراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با افزایش ۸۰۳ واحدی روی پله ۷۲۳ هزار و ۹۸۲ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۵ هزار و ۶۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین  فلزات اساسی و شیمیایی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

میدکو ۲، پارند ۴  و افران بیشترین ارزش معامله و نماد‌های میدکو ۲، خبهمن ۲ و وپاسار بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اخزا ۰۱۱۴ و اخزا ۱۰۲۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های د ی، اراد ۱۲۷۴ و ثبات ۲ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند

بورس