ترکیب احتمالی کهکشانی های رئال مادرید در بازی برگشت مقابل منچسترسیتی

آنچلوتی در پایان بازی رفت گفت که اگر تیمش در بازی برگشت نیز مثل بازی رفت بازی کند، شانس صعود دارد. البته آنچلوتی مجبور است که در بازی برگشت، یک تغییر اجباری در ترکیب تیمش داشته باشد. در حقیقت اورلین شوامنی به علت سه کارته شدن و محرومیت، بازی برگشت را از دست می دهد. گمانه زنی ها در مورد زوج رودیگر در بازی برگشت زیاد بود اما به نظر می رسد که آنچلوتی انتخاب خود را داشته است. در واقع ناچو فرناندز در بازی برگشت قرار است که در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار بگیرد و زوج رودیگر شود.

کاپیتان رئال مادرید در آخرین ماه های قراردادش با رئال مادرید به سر می‌برد. ناچو فصل خوبی نداشته و شوامنی در پست غیرتخصصی، جای او را در ترکیب گرفته است. با این وجود این مدافع در بازی رئال مادرید و مایورکا توانست نمایش خوبی داشته باشد تا تردیدها رفع شود. ادر میلیتائو دیگر گزینه رئال مادرید است که البته به تازگی بعد از هشت ماه از مصدومیت برگشته و در دو بازی اخیرش فقط پنج دقیقه بازی کرده و دلیلی برای ریسک کردن روی او وجود نخواهد داشت. میلیتائو فعلا می تواند تمرکزش را روی ریکاوری برای بازی نیمه نهایی احتمالی (در صورت صعود رئال مادرید) بگذارد. 

ترکیب احتمالی کهکشانی های رئال مادرید در بازی برگشت مقابل منچستر سیتی

رئال مادرید و منچسترسیتی چهارشنبه شب در ورزشگاه اتحاد به مصاف همدیگر می روند. به جز حضور ناچو به جای شوامنی، احتمالا رئال مادرید همان ترکیب بازی رفت با حضور لونین، کارواخال، رودیگر، مندی، والورده، کاماوینگا، کروس، بلینگام، رودریگو و وینیسیوس را تکرار خواهد کرد.