به گزارش افکارنیوز، كارگردان سريال يوسف پيامبر(س) در گفت وگو با آويني فيلم، گفت: غرب و كمپاني هاي صهيونيستي به دنيا ديكته كرده اند كه آرتيست هاي سينما قهرمان ها و الگوهاي مردم جهان هستند.

وی با ضمن بیان این نکته که: متاسفانه ما هم این الگوها را پذیرفته ایم، تصریح کرد: حتی دولت جمهوری اسلامی نیز الگوهای روحانی، عرفانی، معنوی و ارزشی را کنار گذاشته و سینماگران را به عنوان بت پذیرفته است.

بازیگر فیلم سینمایی توبه نصوح، ادامه داد: وقتی فرد مفسدی که از قبل انقلاب و زمان شاه بدون هیچ تغییری وارد سینمای بعد از انقلاب شده به عنوان الگو معرفی می کنند چه توقعی می توان از جامعه و نسل جوان داشت؟

کارگردان سریال اصحاف کهف اضافه کرد: بازیگر جماعت در غرب الگوست نه در جایی که خدا، پیغمبر، علی(ع) و فاطمه(س) وجود دارند.

فرج الله سلحشور تاکید کرد: مسئولان ما باور کرده اند که بازیگران از علما، شهدا، دانشمندان و … بالاتر هستند و باید تکریم و الگو شوند.

وی با بیان این نکته که: برخی هنوز نفهمیدند خانه سینما یعنی اتاق جنگ دشمن صهیونیستی، یعنی محل فیلم سازی علیه اسلام و انقلاب، اضافه کرد: آن هایی که دلسوز انقلاب هستند باید در خالص سازی سینما ثابت قدم باشند و راسخ.

سلحشور که این روزها مشغول پروژه حضرت موسی(ع) است در ادامه به " آوینی فیلم " گفت: من یادم هست زمانی یکی از مسئولین که نمی خواهم اسمش را ببرم مردم اسرائیل را تایید کرد و در همان موقع علما و حتی رهبری واکنش نشان دادند و گفتند مردم اسرائیل هم اشغالگرند و با دولتمردانشان تفاوتی ندارند حالا همان مسئول و امثالش می گویند خانه سینما خوب است و می روند با اعضای آن عکس یادگاری می گیرند.

" ۳۳ سال است که جز خیانت و پلیدی از خانه سینما و عوامل پشت پرده آن ندیدیم " بخشی دیگر از حرف های سلحشور در این گفت وگو بود.

كارگردان اثر تاريخي يوسف پيامبر(س) افزود: اين تصوري ابلهانه است كه مي توان عوامل خانه سينما را جذب و برايشان فرش قرمز پهن كرد چرا كه ما هيچ گاه فتنه ۸۸، ماجراي برلين، روابط با سفارت خانه هاي خارجي و بنيادهايي نظير سورس را كه از اين عوامل مي دانيم فراموش نمي كنيم.