به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، ممنوعیتها و محدودیتهای ترافیکی جادههای کشور در روزهای پنج شنبه و جمعه، هشتم و نهم تیرماه را اعلام کرد.

رفت و آمد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه هشتم تیرماه، تا ۲۴ روز جمعه نهم تیرماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع بوده و رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه نهم تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد نیز ممنوع است.

تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و از تردد کامیون ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز پنج شنبه هشتم تیرماه و ساعت ۶ الی ساعت ۲۴ روزجمعه نهم تیرماه از محور هراز جلوگیری می شود.

رفت و آمد انواع تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزجمعه، نهم تیرماه از تهران به قائم شهر ممنوع است.

از تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ساعت ۲۰ روز های پنجشنبه و جمعه، هشتم و نهم تیرماه از محور زاهدان - زابل و بالعکس جلوگیری می شود.