به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و انهدام یک باند بزرگ توزیع مشروبات الکلی خارجی توسط ماموران انتظامی در شیراز خبر داد.

سردار سیروس سجادیان در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبر واصله مردمی مبنی بر توزیع مشروبات الکلی در شهر مقدس شیراز، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی استان فارس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم متوجه شدند باند بزرگی اقدام به ورود و توزیع مشروبات الکلی خارجی از مرزهای غرب کشور به استان فارس و شهر شیراز می کنند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی فارس پس از انجام ۴۵ روز کار اطلاعاتی، اعضای این باند را شناسایی و قاچاقچیان را مورد رصد اطلاعاتی خود قرار دادند.

سردارسجادیان گفت: با هوشیاری ماموران یک دستگاه تریلر که به طرز ماهرانه ای در پوشش حمل گاز مقادیر قابل توجهی مشروبات الکلی خارجی را در بونکر جاسازی کرده بود شناسایی و توسط ماموران متوقف شد.

فرمانده انتظامی فارس تاکید کرد: در راستای مطالبات به حق مردم استان فارس، خادمان ملت در انتظامی فارس با افراد سودجویی که قصد جریحه دار کردن عفت عمومی و ترویج فساد و فحشا در جامعه را دارند با قاطعیت برخورد و پس از دستگیری آنها را برای اعمال قانون تحویل مقامات قضایی خواهد داد.

کشف ۱۰۰کیلو گرم مواد مخدر در شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی انصاری در این خصوص گفت: ماموران کلانتری۳۱جنت شیراز هنگام گشت زنی در مناطق جنوبی این شهرستان متوجه شدند که اعضای یک باند توزیع موادمخدر به سرکردگی فردی به نام " الف - ز " اقدام به توزیع موادمخدر در مناطق جنوبی این شهرستان می کند.

وی ادامه داد: با هوشیاری ماموران مشخص شد اعضای این باند با یک دستگاه خودروی پیکان قصد توزیع موادمخدر را دارند اما متهم که متوجه حضور ماموران شده بود قصد داشت از محل متواری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز افزود: با توجه به حسایست موضوع ماموران این کلانتری به صورت نامحسوس اعضای این باند را تحت نظر قرار دادند و در یک موقعیت مناسب سرکرده این باند را دستگیر و خودرو وی را توقیف کردند.

سرهنگ انصاری تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۱۰۱ کیلو و ۴۵ گرم موادمخدر از نوع حشیش کشف و سایر اعضای این باند نیز به نامهای "ر -ک"، "س -الف" و "م -ر" توسط ماموران دستگیر شدند.