به گزارش افکارنیوز به نقل از خبرآنلاین، چاپ بیست و دوم «قانون شفا» نوشته نویسنده پرکار و پرطرفدار حوزه روانشناسی و موفقیت «کاترین پاندر» با ترجمه گیتی خوشدل از سوی انتشارات روشنگران روانه بازار نشر شد. ناشر درباره ناشر درباره کتاب اینگونه می نویسد: روانشناسان می گویند فقط می توانید صاحب چیزی باشید که ذهناً آن را بپذیرد. این را نیز می گویند که اگر فکر کنید طرد شده اید، طرد می شوید. همراه با کاربرد فنون شفا که دراین کتاب است و سایر درمانهای پزشکی که برای خود مناسب می یابید، گامی فراتر بروید و به تاکید ندا در دهید: «من آماده ام. برای شفای ذهن و تن و روابط و همه امورم کاملاً آماده هستم. هم اکنون شفای کامل خود را می پذیرم. من آرام هستم و جسماً نیرومند و ذهناً قدرتمندم و همه مویرگهایم سرشار از شفا و شادمانی است.»
آنگاه از ضمیر برترتان بخواهید تا بر شما آشکار کند که کدام قانون شفا سریعتر شما را شفا می بخشد.

«حقیقت تکان دهنده درباره شفا، قانون شفا بخش «نه»، قانون «شگفت» شفا، قانون شفا بخش «رهایی»، قانون شفا بخش «آری»، قانون شفا بخش ستایش، قانون شفا بخش محبت، شفا از طریق «معجزه»، قانون مرموز شفا، قانون شفا بخش تجسم، قانون عارفانه شفا، فعل و انفعال های فرایند شفا، ایثار و بخشش شفا بخش، آیا می توانید شفای خود را بپذیرید؟» از جمله فصل های این کتاب پرمخاطب است.

گلچینی از برخی فصل های کتاب را در ادامه می خوانید:

- قانون خلاقیت این است که به جای این که آرزوهای دیرین خود را با این بهانه که رویاهای محال هستند سرکوب کنیم، به طرزی سازنده به آنها بنگرید. یعنی بدانید که آرزوهای راستین شما چیستند و آنگاه از آرزوهایتان فهرستی تهیه کنید به طور منظم به سراغ آنها بروید و در صورت لزوم آنها را عوض یا جابجا کنید. وقتی آرزوهایتان را می نویسید، جایگاه ذهنی آنها نیز منظم می شود. انجام آنچه را که می توانی یا می اندیشی که می‌توانی آغاز کن! در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است.

- صحبت درباره پلیدی باعثبروز پلیدی می شود. هرچه بیشتر به شر توجه کنید بر شر می افزایید. هر عیبی را که در دیگران ببنید همان عیب یا نقصی مشابه را به زندگی خود فرا میخوانید. ایراد گرفتن از دیگران سبب می شود که خودتان با نفی و انکار روبرو شوید. وقتی با سرزنش و انتقادتان شیره وجود دیگری را می مکید راه می گشایید تا شیره ذهن و تن و امور خودتان مکیده شود. در واقع به پیشواز بیماری و بدبختی و آشفتگی و تنگدستی می روید.

- وقتی دیگران آزارتان می دهند یا نومیدتان می کنند معنایش چیست؟ چون دیگران نیز فرزندان پروردگارند، نمی توانند موجب شکست، یأس، تحقیر ویا شرمندگی ما بشوند. شاید هنگامیکه از سرراهمان می گذشتند لغزیده باشند. اما آنها نیز فرزندان خدا هستند، فرزندانی که موقتأ راه خود را گم کرده اند. به این دلیل سر راه ما قرار گرفتند که به دعای خیر ما نیاز داشتند.
آنها هر کاری بکنند یا نکنند، وجودشان مانع از پیشرفت و کامیابی ما نمی شود. آنها موهبت ما را از دستمان نمی گیرند، زیرا قادر به این کار نیستند. حتی اگر چنین به نظر برسد که اندک مدتی آزارمان داده اند، بنا به مشیت الهی بر سر راهمان قرار گرفته اند. دلیل این که گاه مردم ما را می آزارند این است که روح آنها توجه الهی و دعای خیر ما را می جوید. اگر برای آنها برکت و آمرزش بطلبیم، دیگر آزارمان نمی دهند. از زندگیمان بیرون می روند و خیر و صلاحشان را جایی دیگر می یابند.

این کتاب پرفروش با قیمت ۶هزار تومان منتشر شده است.

دیگر کتاب پاندر که بیش از ۳۰ بار تجدید چاپ شده است؛ «از دولت عشق» نام دارد. کتاب دارای ۷ بخش است: «معجزه عشق، راه کامیابی خود را دوست بدارید، قدرت رستاخیز بخش عشق، شیوه ویژه عشق۱، شیوه ویژه عشق۲ و از دولت عشق» همچنین کاترین پاندر نامه های آموزنده و جالبی را که دریافت کرده را به متن کتاب افزوده است. آنطور که پشت جلد این کتاب نوشته، خانم پاندر به عنوان «پیشگام شیوه تفکر مثبت» شناخته شده و در این کتاب به معجزاتی که تحت تاثیر عشق الهی به وقوع پیوسته اند و زندگی را متحول و سعادتمند ساخته اند، اشاره می کند.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

«محبت شخصی و غیر شخصی: شاید تصور من و شما از عشق همان چیزی باشد که پولس رسول توصیف کرده است. می توانیم در محبت شخصی و غیر شخصی این خصایص را از خود نشان دهیم. در عشق و محبت شخصی می توان نسبت به افراد خانواده و خویشاوندان مهربانی و نرمش و ادب و عاطفه و تایید و تحسین و ملاحظه و ایثار نشان داد. عشق و محبت غیر شخصی یعنی توانائی کنار آمدن با مردم بدون دلبستگی شخصی و وابستگی عاطفی. برای آفرینش آگاهی و پرورش محبت غیر شخصی و نیکخواهی نسبت به همکاران و آشنایان و همه کسانی که با آنها سرو کار داریم تکرار عبارت زیر بسیار موثر و سودمند است: من بدون هیچ گونه وابستگی، همه مردم را دوست دارم و همه مردم نیز بدون هیچ گونه وابستگی مرا دوست دارند.»

ساکنان تهران برای تهیه این دو کتاب کافی است با شماره ۲۰- ۸۸۵۵۷۰۱۶ سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان نیز با پرداخت هزینه پست می توانند این رمان را سفارش بدهند.