به گزارش افکارنیوز، نگران آینده هستید اما این نگرانی بی مورد است. هیچ کس از آینده خبر ندارد و نگرانی در مورد چیزی که هنور اتفاق نیفتاده عاقلانه نیست. بنابراین خوش بین باشید و تسلیم ناامیدی نشوید.

فروردین

ممکن است در رسیدن به هدفتان با موانع و مشکلاتی روبرو شوید ولی این امر مقطعی است، یعنی اگر به اندازه کافی صبر و حوصله نشان دهید و نا امید نشوید، شرایطی فراهم می شود که رسیدن به آرزوهایتان را آسان تر می کند. خانواده و دوستان از شما انتظاراتی دارند که برای بر آوردن آنها تلاش می کنید، ولی بهتر است مراقب باشید چون ممکن است بعضی از این توقعات معقول نباشند.

رنگ شانس شما: قرمز
عدد شانس شما: ۹

اردیبهشت

در محل کار از جهتی خاص مورد توجه قرار می گیرید، این توجه ممکن است منفی یا مثبت باشد. شاید بهتر باشد با جریان آب حرکت کنید و همرنگ جماعت شوید، در غیر این صورت دوستان و اطرافیان کم کم از شما فاصله خواهند گرفت. برای بیان دیدگاه های خود از روش غیرمستقیم استفاده کنید و دیگران را با لحن تند و صریح نرنجانید.

رنگ شانس شما: زرد
عددد شانس شما: ۸

خرداد

نگران آینده هستید اما این نگرانی بی مورد است. هیچ کس از آینده خبر ندارد و نگرانی در مورد چیزی که هنور اتفاق نیفتاده عاقلانه نیست. بنابراین خوش بین باشید و تسلیم ناامیدی نشوید. شما قبلا در بسیاری از زمینه ها شایستگی و لیاقت خود را نشان داده اید و از این به بعد هم در این زمینه ها موفق خواهید بود.

رنگ شانس شما: صورتی
عدد شانس شما: ۵

تیر

زندگی آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. اولین گام برای داشتن یک زندگی آرام و کم دغدغه این است که دید خود را عوض کنید و دنیا را آن طور که هست بپذیرید. از اینکه دیگران در انجام کاری یا وظیفه ای کوتاهی کرده اند عصبانی نشوید، به آنها حق بدهید اگر نخواهند کاری را انجام بدهند یا سخنی را بر زبان بیاورند. دیگران مسئول شاد کردن شما نیستند.

رنگ شانس شما: آبی
عدد شانس شما: ۱۲

مرداد

به نظر می رسد زندگی شما آرام و بی دغدغه باشد، ولی حقیقت این است که شما در حال ورود به مرحله جدیدی از زندگی خود هستید. این مرحله جدید مقدمه ای است برای بعضی رویدادهای تلخ و شیرین، که قرار است آینده شما را بسازند. کار مهمی را دو یا سه سال پیش آغاز کرده و هنوز تا پایان آن مدتی وقت باقی است. خوشحال باشید چون کم کم ادامه آن آسان تر خواهد شد.

رنگ شانس شما: ارغوانی
عدد شانس شما: ۲

شهریور

برای بعضی مسائل مهم زندگی انرژی کافی صرف نمی کنید، و حتی شاید بتوان گقت در بعضی موارد کوتاهی کرده اید. به همین دلیل است که در حال حاضر از شرایط زندگی خود چندان راضی نیستید. بعضی دوستان خوب شما خواهان دیدنتان هستند. یکی از اعضای خانواده که از شما دور است به دیدنتان می آید. اتفاق جالبی در انتظار خانواده شما است.

رنگ شانس شما: بنفش
عدد شانس شما: ۱۱

مهر

اگر برنامه هایی که در ذهن دارید درست پیش بروند آینده ای خوب و جالب خواهید داشت. البته لازم است کاملاً برای رویارویی با اتفاقات غیر قابل پیش بینی آماده باشید. خوشبختی و سعادت شما حتمی است ولی برای رسیدن به آن لازم است از همین امروز شروع کنید. به هیچ عنوان نقش دیگران را در زندگی خود دست کم نگیرید و به آنها اجازه بدهید خود را ثابت کنند.

رنگ شانس شما: لیمویی
عدد شانس شما: ۱۰

آبان

تنش ها و اختلافاتی در محیط خانه یا کار پیش می آید، که اگرچه چندان جدی به نظر نمی رسند یا زود فراموش می شوند ولی می توانند تاثیری ناخودآگاه بر روح و ذهن شما داشته باشند. آرزوهای دور و درازی در سر دارید که برای رسیدن به آنها تلاش بسیار کرده اید و می کنید، و رسیدن به آنها به هیچ عنوان غیر ممکن نیست. به تلاش و کوشش ادامه دهید چون موفقیت در انتظار شما است.

رنگ شانس شما: آبی
عدد شانس شما: ۴

آذر

مهربانی و حمایتی که نسبت به اعضای خانواده نشان می دهید ستودنی است، اگرچه لازم است زمان بیشتری را به خودتان اختصاص دهید. اجازه ندهید دیگران بیش از حد وارد حریم شخصی شما شوند، یا به مسائل شخصی و خانوادگیان پی ببرند. برای بیان دیدگاه های خود از روش غیر مستقیم استفاده کنید تا از رنجش و سو تفاهم جلوگیری شود.

رنگ شانس شما: قرمز
عدد شانس شما: ۱

دی

از هر گونه تنش و درگیری لفظی در محل کار بپرهیزید چرا که در آینده تایری سوء بر روند کار شما خواهد داشت. دغدغه های مالی و نگرانی های آینده را کنار بگذارید و تنها بر آنچه در حال حاضر در دسترس شما است تمرکز کنید. به زودی موفق می شوید با کسانی دیدار کنید که مدتی از آنها دور بوده اید، کارهای مهمی در پیش دارید.

رنگ شانس شما: سرخابی
عدد شانس شما: ۱۱

بهمن

آنقدرها هم که فکر می کنید سرتان شلوغ نیست. تنها چیزی که نیاز دارید نظم و برنامه ریزی است. اطرافیان از شما تاثیر می پذیرند، پس سعی کنید تاثیری مثبت بر آنها داشته باشید. مسافرتی برای شما یا یکی از عزیزانتان پیش می آید، مدتی طولانی از کسی دور خواهید بود ولی این دوری عاقبت به پایان خواهد رسید.

رنگ شانس شما: خاکی
عدد شانس شما: ۱۲

اسفند

کسی را دوست دارید، او هم شما را دوست دارد. ولی مراقب باشید اصل صداقت را رعایت کنید و هرگز آنچه را که حق مسلم اوست از او پنهان نکنید. هفته پر مشغله ای در پیش رو دارید. توقعات شما از خانواده تان معقول است ولی ممکن است در حال حاضر شدنی نباشد. پس صبر کنید و به آنها فرصت بیشتری بدهید.

ر نگ شانس شما: خاکستری
عدد شانس شما: ۳

اگر امروز روز تولدتان است

جین لینچ (بازیگر) هم متولد امروز است. شما روحیه ای شاد دارید، ولی گاهی اوقات ناگهان در خود فرو می روید و بی حوصله می شوید. زندگی را دوست دارید ولی گاهی با آرزوهای محال و دست نیافتنی آن را پیچیده می کنید. تابستان پرهیجانی در پیش رو دارید.