به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، علی نوریپور دقایقی قبل از جان باختن سه نفر از صبح تا عصر امروز بر اثر تصادف سنگین و ریزش سنگ در محور پرتردد هراز خبر داد.

وی افزود: صبح امروز تصادف سنگینی را در این محور مواصلاتی پرتردد کشور شاهد بودیم که در آن یک دستگاه اتوبوس با خودروی کامیونت حمل مرغ زنده برخورد سنگینی داشت که در این حادثه دو نفر جان باختند.

نوری‌پور تصریح کرد: در این حادثه خودروی کامیونت حمل مرغ زنده که از سمت تهران به آمل در حال تردد بود در منطقه پیچ بایجان منحرف شده و با اتوبوس حامل مسافر که به سوی تهران در حال تردد بود به شدت برخورد داشت که در این حادثه راننده و کمک راننده اتوبوس جان باختند.

رئیس اداره راه و ترابری محور هراز از کشته شدن یک فرد دیگر عصر امروز در محور هراز خبر داد و گفت: همچنین در اثر ریزش سنگ منطقه پنجاب این محور مواصلاتی پسربچه ۱۳ ساله‌ای با اصابت سنگ به خودروی‌شان در دم جان باخت.

* هم‌اکنون ترافیک هراز نیمه سنگین است

وی همچنین از نیمه سنگین بودن ترافیک محور هراز در حال حاضر خبر داد و یادآور شد: بر شدت این ترافیک در منطقه تونل شماره یک و پارک جنگلی آمل افزوده می‌شود.

نوریپور در توصیه به رانندگانی که قصد تردد در محور هراز را دارند، تاکید کرد: رانندگان در حین رانندگی رعایت حق تقدم، عدم انحراف به چپ برای سبقت غیرمجاز و گوش سپردن به توصیههای ماموران پلیس راه و راهداران را سرلوحه کار قرار دهند تا سفر خوبی و خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنند.