به گزارش افکارنیوز، جام جم آنلاين به نقل از ديلي ميل، كيئرون ويليامسون پسر بچه ۹ ساله انگليسي اندك اندك از راه فروش تابلوهايش به يك ميليونر تبديل مي شود. تابلوهاي او ظرف مدت كوتاه ۱۵ دقيقه از طريق تلفن يا اينترنت توسط خريداراني از سراسر جهان خريداري مي شوند.

این نابغه کوچک آموزش نقاشی را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و نخستین تابلوی خود را در جریان سفری خانوادگی در کورنوال انگلستان کشید.

کیئرون در به تصویر کشیدن مناظر دارای یک نبوغ ذاتی است. نخستین بار در سال ۲۰۰۹ میلادی ۱۹ تابلوی او به بازار عرضه شده که در جریان حراجی به مبلغ ۱۸ هزار یورو بفروش رفتند. در سال ۲۰۱۰ میلادی ۳۳ تابلوی او برایش ۱۹۰ هزار یورو درآمد در برداشت.

از آن پس تابلوهای این نقاش کوچک با استقبال مواجه شدند. دو تابلوی منظره کیئرون هر یک به مبلغ ۴۴۲۶۰ یورو فروخته شدند. ساده ترین آثار او که بیش از چند دقیقه وقت صرف آنها نمی کند قیمتشان کمتر از ۷۶۰۰ یورو نیست.

یک تابلوی کیئرون به نام " بندر مواجیسی در کورنوال " به مبلغ ۵۴ هزار یورو به فروش رفت. هنگام عرضه تابلوهای او خریداران از سراسر جهان به نمایشگاه عرضه کننده آثار کیئرون مراجعه می کنند.

با اينكه كيئرون با فروش تابلوهايش زندگي مرفهي را براي خانواده اش فراهم كرده اما از درس و ورزش نيز غافل نمي شود. مادر كيئرون مي گويد: فعلا كشيدن هفته اي دو يا سه تابلو براي پسرش كافي است و او مايل است كه كيئرون اعتدال را رعايت كرده و رفتارش مطابق سن و سالش باشد.