به گزارش افکار نیوز به نقل از فارس از جنوب استان تهران بهنقل از روابطعمومی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، دو کودک هفت و سه ساله به همراه والدینشان به علت انتشار گاز مونو اکسید کربن از آبگرمکن دیواری فاقد محافظ بدنه، در شهرستان پیشوا شرق تهران جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در تشریح این خبر گفت: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و گزارش یک مورد مرگ مشکوک و استنشاق گاز در یکی از محله‌های شهر پیشوا ماموران این فرماندهی به همراه عوامل اورژانس سریعا در محل حاضر شدند.

آدینه‌وند عنوان کرد: در تحقیقات صورت گرفته یکی از اهالی اظهار داشت به همراه پدر این خانواده، راننده سرویس یکی از کارخانجات است که با توجه به غیبت و عدم جوابگویی تلفنی وی به محل مراجعه و متوجه نشتی گاز از داخل واحد مسکونی شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طی هماهنگی تلفنی با مراجع قضایی نسبت به باز کردن درب منزل اقدام و مشاهده شد دو کودک ۷ و ۳ ساله به همراه والدینشان بر اثر نشت گاز منواکسید کربن دچار خفگی شده و جان خود را از دست داده‌اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه این‌گونه اتفاقات در پی ناآگاهی برخی از شهروندان صورت می‌گیرد، علت فوت اعضای این خانواده چهار نفره را برابر اظهارات کارشناسان انتشار گاز مونو اکسید کربن از آبگرمکن دیواری فاقد محافظ بدنه اعلام کرد.