افکارنیوز: گاهی با آنکه در جمع حضور دارید احساس تنهایی می کنید. شاید پیدا کردن یک دوست واقعی سخت باشد، ولی غیرممکن نیست.


فروردین

از شنیدن خبری یا آمدن کسی خوشحال می شوید. تغییرفضای خانواده در روزهای آینده به خوبی قابل درک خواهد بود.

پیش بینی روابط شما:روابط عاطفیان آرام تر از گذشته خواهد بود. اختلاف نظرها کم کم حل و فصل خواهد شد.

پیش بینی شغل شما:همکاران امروز شوخ طبع تر و شادتر از گذشته هستند. زمان مناسبی است برای اینکه بعضی مسائل مهم را با شوخی و خنده مطرح کنید.


اردیبهشت

به فکر یک برنامه تفریحی و سرگرم کننده هستید چون احساس می کنید زندگیتان یکنواخت شده است.

پیش بینی روابط شما:بد نیست اگر بعضی توصیه های طرف مقابل را جدی تر بگیرید و متعصبانه برخورد نکنید.

پیش بینی شغل شما:رابطه تان با یک همکار یا همکلاسی دچار مشکل شده بود ولی هم شما و هم او در صدد جبران بر آمده اید.


خرداد

دوست دارید به بعضی افراد کمک کنید ولی در حال حاضر خود شما مهم ترین شخصی هستید که به کمک احتیاج دارد.

پیش بینی روابط شما:برخوردهای سرد و بی تفاوت در حال حاضر بزرگترین تهدید برای رابطه عاطفیتان است. بهتر است مستقیما مشکلات را مطرح کنید.

پیش بینی شغل شما:فرصت های طلایی برای بازبینی و بازسازی روش های مدیریتی خود را دست کم نگیرید.


تیر

گاهی با آنکه در جمع حضور دارید احساس تنهایی می کنید. شاید پیدا کردن یک دوست واقعی سخت باشد، ولی غیرممکن نیست.

پیش بینی روابط شما:مدت زمانی طول می کشد تا ذهن و رح شما برای برقراری یک رابطه عاطفی خوب و طولانی آماده شود. پس هیچ چیزی را به خود تحمیل نکنید.

پیش بینی شغل شما:ناراحتی شما از برخی رفتارهای همکاران طبیعی است اما نباید تبدیل به یک دلمشغولی شود. یادتان باشد مهم ترین چیز کار شما است.


مرداد

اطلاعات شما در بعضی زمینه ها زیاد است و دیگران از شنیدن آن سود می برند. پس از اظهار نظر در زمینه هایی که بر آنها تسلط دارید خودداری نکنید.

پیش بینی روابط شما:هرگز با فداکاری بیش از اندازه طرف مقابل را غرق محبت نکنید. همه چیز را، حتی حمایت و محبت خود را در حد متعادل نگه دارید.

پیش بینی شغل شما:اگرچه در محل کار با سختی هایی روبرو هستید ولی کارتان را دوست دارید. پیشرفت های زیادی منتظر شما است آنها را از دست ندهید.


شهریور

برای زندگی خود اهدافی را تعیین کنید تا از سردرگمی و بلاتکلیفی نجات پیدا کنید. قابلیت های شما بسیار بیشتر از تصورتان است.

پیش بینی روابط شما:در بیان دیدگاه های خود مصمم تر عمل کنید تا طرف مقابل موضع شما را به طور کامل بشناسد.

پیش بینی شغل شما:فعلا فکر بعضی چیزها را از ذهنتان بیرون کنید چون شدنی نیستند. از حس ششمتان استفاده کنید چون حرف هایی برای گفتن دارد.


مهر

بعضی رویاهای بزرگ تمام ذهنتان را پر کرده اند. برای تحقق آنها تلاش و کوشش بسیار لازم است.

پیش بینی روابط شما:فعلا تکلیف بعضی چیزها مشخص نیست، پس صبر کنید تا بعضی چیزها مشخص شود.

پیش بینی شغل شما:شما فرد خوش شانسی هستید، چون در آینده به چیزهایی که می خواهید می رسید. کافی است اراده کافی داشته باشید.


آبان

مطمئن باشید زمان مناسب برای پیشرفت های مالی فرا رسیده است، اجازه ندهید دلسردی اطرافیان بر شما اثر بگذارد.

پیش بینی روابط شما:اگرچه دلیل بعضی رفتارهای کسی را نمی دانید، ولی سعی کرده اید او را از خود نرنجانید. مراقب باشید ملایمتی که نشان می دهید حقوق مسلمتان را از شما نگیرد.

پیش بینی شغل شما:خجالتی نباشید و سوالی را که در ذهن دارید مطرح کنید. پاسخ این سوال به ظاهر کم اهمیت در آینده به کمکتان خواهد آمد.


آذر

یکی از دوستانتان را آرام و بی سروصدا کنار گذاشته اید چون احساس می کردید در کارها و برخوردهایش صداقت ندارد. اما اگر چنانچه بر پایه حدس و گمان عمل کرده اید، بهتر است یک بار دیگر گذشته را مرور کنید.

پیش بینی روابط شما:سعی کنید انتقادپذیر باشید. کمتر کسی پیدا می شود که حرف هایش واقعا بر شما تاثیر بگذارد و قانعتان کند، حتی کسی که دوستش دارید.

پیش بینی شغل شما:به آنچه که دارید هرگز قانع نمی شوید، این بلندپروازی شما بالاخره شما را به جایی که می خواهید خواهد رساند.


دی

دیدار شما با کسی یا کسانی دلتان را شدیدا شاد خواهد کرد. مهمانی آخر هفته پر از حرف های هیجان انگیز خواهد بود

پیش بینی روابط شما:هیچ چیز شما را به اندازه حرف های کنایه آمیز و زخم زبان ناراحت نمی کند. ولی حساسیت بیش از اندازه نتیجه ای جز جنگ اعصاب و ناراحتی نخواهد داشت.

پیش بینی شغل شما:پیشنهادهای شغلی جدید را جدی بگیرید چون تغییرات مثبت و مهمی در زندگیتان به وجود خواهند آورد.


بهمن

کمی گرفته و غمگین هستید ولی شاید حتی دلیل اصلی آن را ندانید. سعی نکنید احساس یأس یا کمبود خود را انکار کنید بلکه با آنها روبرو شوید و ریشه آنها را پیدا کنید.

پیش بینی رابطه شما:وقت آن رسیده با واقعیت روبرو شوید و مسئولیت هایی که خواه ناخواه بر دوش شما است بپذیرید.

پیش بینی شغل شما:مشکلاتی که در ارتباط شما با بعضی همکاران به وجود آمده فعلا حل و فصل شده اند. مراقب باشید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.


اسفند

خود را برای یک کار جدید و مهم آماده کرده اید. احساس می کنید لحظه موعود نزدیک است و باید توانایی های بالقوه خود را به کار بگیرید.

پیش بینی رابطه شما:خودتان را برای اتفاقات شیرین و کم نظیر آماده کنید چون کسی که دوستش دارید شما را غافلگیر خواهد کرد.

پیش بینی شغل شما:در انجام کاری خاص از کسی کمک می گیرید. در چند روز آینده کارتان کمتر خواهد بود.


اگر امروز روز تولدتان است

ریچارد برنسون (میلیاردر) هم متولد امروز است. شما شجاع، متعهد، سخت کوش و شکست ناپذیر هستید. اگرچه می توانید مدیری کاملا مستقل باشید، ولی از کار کردن با دیگران هم لذت می برید. مسائل اجتماعی یکی از دغدغه های اصلی شما به شمار می رود.