به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، دختر خسرو شكيبايي گفت: خوشحالم هنوز ياد پدرم در خاطرهها زنده است و كسي كه خاطرهاش زنده باشد انگار كه خودش هم زنده است.

پوپک شکیبایی در چهارمین سالروز درگذشت خسرو شکیبایی با بیان اینکه از نظر هنری جای پدرم در سینما بسیار خالی است، ادامه داد: هر بار که از مقابل سینمایی رد می‌شوم همیشه احساس می‌کنم ای کاش این اتفاق نیفتاده بود و باز می‌توانستم عکس و اسم پدرم را در سردر سینما ببینم.وی افزود: هر چقدر بگویم چقدر جایش خالی است کافی نیست و با هیچ جمله‌ای نمی‌توانم شرایط روحی‌ام را توضیح دهم. فقط چیزی که من را تسکین می‌دهد علاقه مردم به پدرم است و همین باعثشده در خاطره‌ها زنده بماند.

پوپک شکیبایی با بیان اینکه بعد از فوت پدرش نتوانسته فیلم‌های او را در سینما ببیند، ادامه داد: برای فیلم «نسکافه داغ داغ» به سینما رفتم که حالم به شدت بد شد و بعد از آن دیگر نگذاشتند به سینما بروم و تنها چندی پیش «ستاره بود» را در خانه دیدم که باز هم بسیار اذیت شدم.

دختر خسرو شکیبایی که حاصل ازدواج پدرش با تانیا جوهری است با گله از برخوردهایی که با او بعد از فوت پدرش شد اظهار کرد: متاسفانه در این سال‌ها جوری با من برخورد شد که انگار هیچ نسبت خونی با خسرو شکیبایی نداشتم و این من را بسیار آزرده خاطر کرد.

وي كه فعاليتهاي هنري نيز داشته است خاطرنشان كرد: در راديو كار گويندگي ميكردم و در انجمن گويندگان جوان هم به عنوان دوبلور مشغول شده بودم اما متاسفانه دي ماه سال ۸۹ همسرم در حادثهاي فوت كرد كه بعد از آن ديگر نتوانستم فعاليتي داشته باشم و خانهنشين شدم.