به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، "ريما رامينفر" بازيگر سينما،تئاتر و تلويزيون با اشاره به ماه ضيافت خداوند،ماه مبارك رمضان گفت:در ماه مبارك رمضان آرزو ميكنم كه امنيت و آرامش بيشتري در جامعه حاكم شود.

وی افزود: همیشه در ماه مبارک رمضان سعی می‌کنم تا بیشتر خشم خود را کنترل کنم تا با آرامش بیشتر در کنار خانواده‌ام زندگی کنم.

وی با بیان این مطلب که صدای اذان " مرحوم موذن‌زاده اردبیلی " روح مرا زنده می‌کند، اظهار داشت: لحظه اذان، وقتی صدای مرحوم موذن زاده اردبیلی را می‌شونم گریه می‌کنم و در آن لحظه برای همه جوانان میهنمان دعا می‌کنم و آرزوی سلامتی برای همه آنان دارم.

رامین فر ادامه داد: بیشتر لحظات به فکر جوانانی هستم که نمی‌توانند از مشکلات و مواضع عبور کنند تا شاد زندگی کنند.

وی تصریح کرد: بیشتر جوانان با احساس گناه بزرگ می‌شوند و فکر می‌کنند همیشه در حال گناه کردن هستند و من لحظه اذان برای آنها دعا می‌کنم.

وی با بیان این مطلب که ماه رمضان ماه شادی خداوند و بندگان است، گفت: برنامه‌ریزی برای رفتن به خانه کسی را ندارم ولی هر سال به خانه کسانی می‌روم که دلشان شاد شود.

رامین فر با بیان این مطلب که عاشق خرما و سبزی خوردن هستم، افزود: سبزی خوردن و خرما و چای شیرین در ماه رمضان بسیار دوست داشتنی است و پهن کردن این سفره را به همه روزه‌داران توصیه می‌کنم.

وي با بيان اين مطلب كه روح استاد سمندريان شاد باشد،گفت:در ماه رمضان آرزوي طلب مغفرت براي همه بزرگان سينما به خصوص مرحوم "سمندريان" دارم و آرزو ميكنم در اين ماه عزيز وضعيت نابسامان سينما،بهبود يابد.