به گزارش افکارنیوز، فارس به نقل از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اداره کل مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی با صدور اطلاعیهای از خبرنگاران خواست جهت دریافت وام مسکن ثبت نام کنند.

در متن این اطلاعیه آمده است: به اطلاع خبرنگاران و روزنامه‌نگاران فعال در عرصه مطبوعات و رسانه می‌رساند، متقاضیان دریافت وام مسکن روزنامه‌نگاران می‌توانند از روز یکشنبه مورخ ۱ مرداد ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک اطلاعات خبرنگاران(سمان) به نشانی www. saman - gov. ir اقدام به ارسال مدارک و ثبت تقاضای خود کنند. پایان مدت ثبت درخواست تسهیلات وام مسکن تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ۱۱ مرداد ماه خواهد بود.

با توجه به ظرفیت محدود این تسهیلات، روزنامه‌نگاران دارای رابطه استخدامی با روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها و همچنین متقاضیان متاهل در اولویت قرار دارند. نتیجه بررسی‌ها از طریق سایت‌ سمان تا حداکثر یک‌ماه پس از اتمام مهلت مقرر از طریق همین سایت به متقاضیان اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است، به درخواستهای فاقد شرایط لازم و دارای نقص در مدارک ترتیب اثر داده نخواهد شد؛ لذا در تکمیل اطلاعات دقت لازم را مبذول فرمایید. اطلاعات تکمیلی دربارۀ شرایط ثبت نام و مدارک لازم در سایت سمان ارایه شده است.