به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان سينمايي متن احكام صادر شده توسط رئيس سازمان سينمايي به شرح ذیل است:

در حکم شمقدری به سید علیرضا سجادپور آمده است:

«استقرار سازمان سینمایی از پی سه دهه تجربه در مسیر مدیریت و هدایت سینمای کشور، پاسخی به نیازهای امروز سینمای ایران و انتظارات مخاطبان شریف و فهیم آن در جهت رسیدن به سینمای آرمانی است.

بدیهی است در این مسیر استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی مؤسسات، نهادها، صنوف و شرکت‌های تخصصی در امور مختلف هنر، صنعت سینما، حرکت سینمای ایران را شتاب مضاعف بخشیده و مشارکت مسئولانه آنها را در پیشبرد برنامه‌ها و مقاصد مورد نظر فعلیت خواهد بخشید.

همچنین توسعه و طراحی زیرساخت‌ها، پشتیبانی تجهیزاتی و ساماندهی جشنواره‌ها و همایش‌ها به توازن امور سینمای کشور مدد خواهد رساند.

با استعانت از خداوند متعال و امید به آینده‌ای روشن ضمن تشکر و تقدیر از خدمات برجسته شما در طی دوران همکاری، آن جناب را به سمت معاون امور فعالیت‌های سینمایی و سمعی و بصری سازمان سینمایی منصوب می‌کنم.

مزید عزت و توفیقات شما را از خداوند بزرگ خواستارم.»

در حکم جلیل عرفان منش هم آمده است: «اینک که با تأییدات خداوندی موجبات استقرار و آغاز به کار سازمان سینمایی فراهم گردیده است و به حول و قوه الهی فصل تازه‌ای در ساحت تشکیلاتی و مدیریتی سینمای ایران گشوده خواهد شد، آن جناب را به پشتوانه مدارک علمی و کارنامه‌ای از تجربه‌های ارزنده فرهنگی، هنری و اجرایی به عنوان معاون امور آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود با تدابیر و برنامه ریزی شایسته، در ادامه تلاش های پیشین زمینه تولید و عرضه آثاری در خور ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با زمینه‌های فرهنگی و پشتوانه های فکری و با اتکا بر دانش و مهارت تخصصی روز فراهم آید.

در حکم سعید رجبی فروتن آمده است: «فصل جدید سینمای ایران با استقرار سازمان سینمایی آغاز شده است و مدیریت و هماهنگی و آرایش دقیق فعالیت‌ها و مأموریت‌ها و به کارگیری توان و استعداد نیروهای خدوم سازمانی و ایجاد نظم و استقرار آرامش و هویت بخشی به برنامه‌ها، تلاش و دقتی فراتر از گذشته را می‌طلبد.

بدینوسیله آن برادر عزیز را که با کوله باری از تجربه‌های مدیریتی و برنامه ریزی و دلسوز آشنا به حوزه سینما می‌شناسم به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی و اموربین الملل منصوب می نمایم.

امید است با همراهی و دقت نظر، حوزه ریاست سازمان سینمایی، به الگوی خوبی برای تجلی تلاشهای آرمان خواهانه دوره جدید تبدیل گردد.