به گزارش افکارنیوز، جام جم آنلاين به نقل از لومتن، مددكاران اجتماعي شهر سوليكانسك در منطقه پرم كراي در اورال روسيه براساس هشدار يك همسايه به مزرعه اي مراجعه و در آنجا يك دختر خردسال پنج ساله را پيدا كردند كه قسمت اعظم عمر كوتاهش را در اصطبل گاوها گذرانيده به طوري كه گويي توسط آنها بزرگ شده است.

این کودک قادر به حرف زدن نبوده و فقط صدای گاو از خود در می آورد. کودک استفاده از وسایلی مانند قاشق یا چنگال را بلد نبوده و شیر و هر گونه غذای مایعی را مانند جانوران از درون یک ظرف گود می نوشد. گاهی نیز مستقیما از پستان گاوهای ماده تغذیه می کند.

براساس گزارش رسانه روسی، پلیس شهر سولیکانسک پس ازتحقیق متوجه شد مادر و ناپدری این کودک بیگناه کشاورزانی معتاد به الکل بوده که اورا عمدا کتک می زده و زمانی هم که در اصطبل نبوده وی را در گنجه ای زندانی می کردند تا از دست او راحت باشند.

کودک قادر به خوردن غذاهای عادی نیست و فقط شیر و غذاهای مایع می خورد.

مددكاران پس از كشف اين كودك بي گناه او را به يك مركز بازپروري كودكان عقب افتاده انتقال داده اند. اما پزشكان مي گويند در جريان عمر كوتاهش دخترك به اندازه اي زجر و آزار ديده كه به شدت از لحاظ جسمي و عقلي عقب افتاده بوده و به رغم استفاده از هرگونه شيوه هاي بازپروري و آموزشي هرگز زندگي يك انسان عادي را نخواهد يافت.