افکارنیوز: اینكه بخواهیم بگوییم در دنیای هنرمندان و بهخصوص بازیگران سینمای تجاری چقدر جراحیهای زیبایی رواج دارد چیز چندان جدیدی نیست ولی اینكه چه كسی چه عملهایی انجام داده میتواند جالب باشد.

چندبار بینی‌اش را عمل کرد
کامرون دیازکامرون دیاز، سال ۲۰۰۷ بینی‌اش را عمل کرد و هرگز هم این موضوع را انکار نکرد ولی همیشه تاکید داشت، دلایل او برای انجام این امر مشکلات تنفسی بوده که بعد از سانحه‌ای در دریا برای بینی او ایجاد شده است. بعد از عمل تیغه بینی او باریک‌تر و اندازه سوراخ‌های بینی کوچک‌تر شد و در نتیجه در نهایت بینی او کوچک‌تر و باریک‌تر به‌نظر می‌رسد، البته بینی او کمی مصنوعی شده‌ است. او دوبار بینی‌اش را عمل کرده که در باردوم بینی‌اش خیلی کوچک‌تر شد.


جراحی، سکوی پرتاب شد
تام کروز
تام کروز وقتی خیلی جوان بود بینی‌اش را عمل کرد و این جراحی باعثشد که او در حرفه‌اش جهش بزرگی داشته ‌باشد و نقشی خوب را در فیلم Top Gun به دست بیاورد، قبل از این عمل، بینی او خیلی بزرگ بود. البته او به‌دنبال یک بینی کوچک یا فانتزی هم نبود تا همچنان چهره مردانه خود را حفظ کند. بعد از عمل تیغه باریک‌تر و سر بینی او کوچک‌تر شد البته باید گفت با توجه به عکس‌های دوران نوجوانی‌اش جراحی‌های زیبایی‌ای را نیز روی دندان‌هایش انجام داده ‌است.


از همه کمتر عمل زیبایی کرده است
کیت وینسلتکیت وینسلت قبل از بازی در فیلم تایتانیک هنوز بینی‌اش را عمل نکرده‌ بود و به دلیل همین فیلم با عمل کمی بینی‌اش را کوچک کرد نه خیلی زیاد. در واقع او جزو معدود بازیگرانی است که تنها یک عمل بزرگ داشته و آن هم رینوپلاستی. البته این اواخر تزریق بوتاکس نیز داشته ‌است.


یک عمل زیبایی موفق
ناتالی‌پورتمن
شاید بتوان به جرات گفت یکی از عمل‌های موفق بینی را ناتالی‌پورتمن انجام داده‌ است. ‌جراحان پلاستیک توانسته‌اند برای او بینی کاملا طبیعی و خوش‌فرمی بسازند تا جایی که فقط نوک بینی او کمی کوچک‌تر شده‌ است.


موافقان و مخالفان زیادی دارد
نیکول کیدمننیکول کیدمن به لطف ۲ عمل جراحی بینی که روی صورت خود انجام داد، موفقیت زیادی کسب کرد. جراحی پلاستیک صرفا به زیبایی‌های طبیعی چهره او افزود. او در طول سال‌های گذشته عمل جراحی بینی داشته و برای همین نوک بینی‌اش نسبت به گذشته تیزتر، کوتاه‌تر و پره‌های بینی او هم کوچک‌تر شده‌اند اما بعضی می‌گویند جراحی‌های زیبایی او ملاحت صورتش را گرفته‌ است به‌خصوص وقتی لب‌هایش را با ژل و چربی برجسته کرد.


۵۲ جراحی پلاستیک برای یک نفر!
سیدنی جکسون
سیدنی جكسون، بیشترین تعداد جراحیهای زیبایی كه در تاریخ روی یك نفر صورت گرفته را انجام داده است. او تاكنون ۵۲ عمل جراحی پلاستیك و زیبایی انجام داده كه از جمله آنها یك جراحی بسیار طولانیمدت، سخت و به نوعی عجیب بوده كه درآن فك و گونههای او تغییرات كلی یافته است. خود جكسون درباره سختترین عمل جراحیاش میگوید: این عمل برداشتن فك و گونهها واقعا سخت بود. در واقع آنها استخوان فك پایین و گونههای دوطرف من را بریدند و از جای آن خارج كردند و سپس دوباره با تغییر جا آن را به بقیه اعضای صورتم وصل كردند، خب، طبیعی است كه چنین جراحیای خیلی خاص باشد و بسیار هم دردناك. تا روزها و ماهها پس از این جراحی نمیتوانستم حتی با انگشت صورتم را لمس كنم. حالا فك من با پینهای خیلی كوچك به هم وصل است.