به گزارش افکارنیوزحسن عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این حوادثدر کمربندی اندیشه، گفت: در ساعت ۵:۵۰ صبح چهارشنبه تکنیسین‌های اورژانس از طریق تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ در جریان وقوع یک فقره انفجار پس از کمربندی اندیشه قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه تکنیسین‌های اورژانس با حضور در صحنه حادثه دریافتند که یک دستگاه خودرو سواری پراید بنا به دلایلی منفجر شد، گفت: بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان پراید داخل خودرو محبوس و در آتش سوخت و سرنشین دیگر نیز بر اثر انفجار از خودرو بیرون پرتاب شده و بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

عباسی با بیان اینکه یک دستگاه تریلر نیز پس از وقوع این حادثه برای عدم‌برخورد با پراید از مسیر خود منحرف شد، گفت: این تریلر پس از انحراف از مسیر اصلی وارد لاین مخالف شد و قیچی کرد.

رییس اورژانس تهران با بیان اینکه این تریلر پس از قیچی‌کردن با یک دستگاه کامیون، یک دستگاه تاکسی سمند و پراید برخورد کرد، گفت: متاسفانه بر اثر برخورد تریلر با این خودروها، پنج نفر مصدوم شدند که حال عمومی تعدادی از این افراد نامساعد گزارش شد.

وي با بيان اينكه مصدومان به بيمارستان تاميناجتماعي شهريار منتقل شدهاند، گفت: پس از انجام اقدامات اوليه درماني، تكنيسينها اين مصدومان را با پنج دستگاه آمبولانس به بيمارستان منتقل كردند.