به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، محمدرضا شهاب‌زاده با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در نخستین ساعات صبح امروز، یک دستگاه تریلی که از مقصد اردبیل به سمت استان گیلان در حال حرکت بود، به دلیل خواب آلودگی راننده با کوه برخورد نموده و سپس واژگون شد.

وی افزود: در پی شدت برخورد، راننده مذکور که اهل شهرستان تالش است، در محل حادثه جان خود را از دست می‌دهد و همراه وی به دلیل شدت جراحات وارده با امداد رسانی به موقع ماموران پایگاه‌های جاده‌ای به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه حادثه مذکور در نخستین ساعات صبح به وقوع پیوست، خلوت بودن محور سبب شد تا آمار کشته‌شدگان و یا زخمی‌های این حادثه افزایش نیابد.

شهاب زاده خطاب به همه رانندگانی که قصد تردد از جاده‌های کشور به خصوص جاده‌های کوهستانی را دارند، تاکید کرد: ضمن رعایت توصیه‌های ماموران راهنمایی و رانندگی در صورت احساس خواب آلودگی، از تردد در جاده و به خطر انداختن جان خود و دیگران پرهیز نمایید.

به گزارش ایسنا، جاده ترانزیتی حیران که از توابع شهرستان آستارا در استان گیلان است، به دلیل کوهستانی بودن و وجود دره‌های عمیق، یکی از خطرناک‌ترین جاده‌های کشور محسوب می‌شود.

متاسفانه همه ساله تعداد زيادي از هموطنان به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی جان خود را در این محور از دست میدهند.