افکار -

این تذکرات به شرح زیر است:

*سلطانی‌صبور نماینده رزن به رییس‌جمهور: دستور به دستگاه‌های دولتی برای پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران، به رییس‌جمهور و وزیر اطلاعات: جلوگیری از راه‌اندازی اپراتور تلفن همراه رایتل.

*تامینی لیچایی نماینده مردم رشت به رییس‌جمهور: تسریع در پرداخت حقوق و مطالبات بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور.

*دهدشتی نماینده آبادان به وزیر کشور: لزوم رعایت قانون در انتصاب برخی بخشداران استان خوزستان.

*قادری نماینده شیراز به وزیر ورزش و امور جوانان: تسریع در تکمیل ورزشگاه میانرود شیراز.

*زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در اجرای طرح انتقال آب حوزه‌های انتخابیه.

*شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج به رییس‌جمهور: تسریع در تکمیل و تجهیز بیمارستان فاروج.

*شفیعی نماینده ممسنی به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان.

*یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر ورزش و امور جوانان: جلوگیری از حذف رشته کشتی از مسابقات المپیک.

*ایرانپور نماینده مبارکه به رییس‌جمهور: لزوم تخصیص سه درصد از سهمیه استخدامی دستگاه‌های اجرایی به مددجویان بهزیستی و تامین معیشت کارکنان سازمان حفاظت از محیط زیست، به وزیر صنعت، معدن و تجارت: رعایت قانون و استخدام‌های شرکت ذوب‌آهن اصفهان، به وزیر نیرو: تسریع در تامین اعتبار طرح آبرسانی به روستاهای شهرستان مبارکه، به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در اجرای طرح آسفالت کردن یکی از روستاهای حسن‌آباد.

*بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در پرداخت پاداش فرهنگیان مناطق محروم و مربوط به سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۸۶.

*موسوی و خان‌محمدی خرمی نمایندگان خدابنده، ابهر و خرمدره به وزیر جهاد کشاورزی: جلوگیری از انتقال کشتارگاه‌های شهرستان‌های قیدار، ابهر و خرمدره به کشتارگاه مروارید زنجان.

*موسوی، خان‌محمدی خرمی، اسماعیلی و علی‌مردانی نمایندگان خدابنده، ابهر، خرمدره، زنجان و طارم به وزیر صنعت، معدن و تجارت: نظارت بر قیمت اقلام ضروری.

*جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت به رییس‌جمهور: تسریع در حل مشکل توزیع شیر خشک در مراکز بهداشتی و داروخانه‌ها.

*بشیری نماینده مردم پاکدشت به وزیر ورزش و امور جوانان، تسریع در بهره‌برداری از پروزه در دست ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری شهدای مرصاد پاکدشت.

*صلاحی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان به وزیر نیرو: تامین لوله مورد نیاز پروژه آبرسانی هفتیان شهرستان تفرش، به وزیر آموزش و پرورش: کوتاهی و قصور سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در تکمیل زمین فوتبال آموزش و پرورش شهرستان تفرش و تعطیلی پروژه.

*آریایی‌نژاد، چهاردولی و کارخانه‌ای نمایندگان ملایر، همدان و فامنی به وزیر کشور: علت برگزاری عجولانه و کینه‌توزانه مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی نظامی، ولایی و انقلابی استانداری همدان در شب ۲۲ بهمن، به وزیر صنعت، معدن و تجارت: رسیدگی فوری به اقدام عجولانه و زشت اعلام عزل مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در روز حماسه‌ ۲۲ بهمن.

*سیدهادی حسینی و جعفرزاده ایمن‌آبادی نمایندگان قائمشهر و رشت به وزیر دادگستری: نادیده گرفتن حقوق و مطالبات کارگران زحمت‌کش شرکت صنایع پوشش و صدور حکم توقیف تمام اموال شرکت به نفع یک شاکی خصوصی.

*حسن‌نژاد نماینده مرند و جلفا به وزیر ورزش و امور جوانان: تعطیلی طرح‌های ورزشی شهرستان‌های مرند و جلفا.

*جعفرزاده ایمن‌آبادی و حسینی نمایندگان رشت و سوادکوه، قائمشهر و جویبار به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: عدم اعتراض وزیر ارشاد به اجرای یک نمایشنامه مبتذل در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و ترک نکردن سالن از سوی وی.

*قادرمرزی نماینده دهکران به وزیر ورزش و امور جوانان: اداره ورزش و جوانان شهرستان حوزه انتخابیه که بسیار نابسامان و ناهماهنگ با ورزشکاران است.

*لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر نیرو: آبرسانی به یکی از شهرستان‌های حوزه انتخابیه.

*حسینی نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به وزیر راه و شهرسازی: علت عدم رعایت عدالت در واگذاری مسکن مهر شهرستان سرپل ذهاب و قصر شیرین و اینکه چرا مردم باید سرگردان بمانند.

*هروی، قاضی‌پور، جهانگیرزاده و حسینی نمایندگان قائنات، ارومیه، قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به وزیر کشور: به رغم پیگیری‌های فراوان از مراجع ذیربط، مدیریت بحران کشور و معاونت برنامه ریزی ریاست‌جهموری ابلاغ اعتبارات و تسهیلات بازسازی بلاعوض به زلزله زهان و زیرکوه و قائنات به بانک‌ها و بنیاد مسکن صورت نپذیرفته است.

*هاشمی‌نخل ابراهیمی نماینده میناب و رودان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری صنعتی و انجام سرمایه‌گذاری مستقیم در مناطق کمتر توسعه یافته حوزه انتخابیه، به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در تکمیل پل زیارتعلی که متاسفانه به صورت نیمه تمام رها شده است، به وزیر نیرو: احداثو تکمیل آب‌شیرین‌کن‌های بندرعباس، همچنین تسریع در برق‌رسانی به ۴۳ روستای بالای ۲۰ خانوار و ۴۳ روستای بین ۱۰ تا ۲۰ خانوار در شهرستان‌های حوزه انتخابیه و تسریع در برق‌رسانی به بیش از ۱۲ هزار خانوار در شهرستان‌های حوزه انتخابیه، همچنین تسریع در تکمیل طرح فاضلاب میناب، رودان و جاسک.

*کریمی‌قدوسی نماینده مشهد و کلات به وزیر دادگستری: جلوگیری از بازی با قیمت‌ها و برخورد با فروشندگان متخلف با نظارت دقیق و عملکرد فروشندگان.

*عارفی و امیری نمایندگان جیرفت و عنبرآباد، کهنوج، رودبار، قلعه‌گنج و منوجان به وزرای نفت و کشور: عدم تامین سوخت بخش کشاورزی در جنوب کرمان.

*امیرآبادی فراهانی نماینده قم به رییسجمهور و وزیر اطلاعات: جلوگیری از راهاندازی اپراتور نسل سوم رایتل.