به گزارش افکارنیوز،فیلم سینمایی «رسوایی» ساخته مسعود ده‌نمکی پس از ۱۲ روز در سینماهای تهران با در اختیار داشتن ۲۴ سالن توانست ۵۴۰ میلیون تومان بفروشد.

همچنین این فیلم در سینماهای شهرستان نیز ۳۶۰ میلیون تومان فروخت تا در مجموع به فروش ۹۰۰ میلیون تومانی برسد.

بنابراین گزارش، داستان فیلم سینمایی «رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده‌نمکی از این قرار است که، افسانه دختر بدنام محل است که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است او پس از ربودن سفته‌های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می‌شود و …

در این فیلم اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمد‌رضا شریفی‌نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوند‌تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابوالفضل همراه، فرامرز روشنایی، اسدالله یکتا، مختار سائقی، مجید شهریاری، یوسف قربانی، داوود ناقور، احمد جلیل‌نژاد، محبوبه تقویت، علی خیامی، مجتبی امینی، کمال سید محسن، ملیکا شعبان و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» ساخته بهرام عظیمی نیز پس از ۱۲ روز نمایش در سینماهای تهران با در اختیار داشتن ۲۲ سالن توانست ۳۲۰ میلیون تومان بفروشد.

همچنین این فیلم در سینماهای شهرستان نیز ۱۲۰ میلیون تومان فروخت تا جمعاً به فروش ۴۴۰ میلیون تومانی برسد.

انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» به کارگردانی بهرام عظیمی که شهر تهران را در سال ۱۵۰۰ شمسی به تصویر می‌کشد، از شخصیت‌ و کاراکترهای بازیگران مشهور سینما هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، مهتاب نصیرپور، محمدرضا شریفی‌نیا، حبیب رضایی و حسام نواب‌صفوی بهره گرفته شده و این بازیگران نقش‌های خود را دوبله کرده‌اند.

فیلمنامه تهران ۱۵۰۰ را امیر مسعود علمداری و بهرام عظیمی با مشاوره محمد رحمانیان، پیمان معادی و حبیب رضایی نوشتهاند. فیلم در ژانر کمدی است و داستان آن درباره گذشته و حال پیرمردی ۱۶۰ ساله به نام اکبر آقا (مهران مدیری) است و زمان داستان ۱۵ روز قبل از تحویل سال ۱۵۰۰ هجری شمسی است. در سال ۱۵۰۰ رباتها در کنار مردم زندگی میکنند و آدم های پولدار میتوانند با امکانات پیشرفته پزشکی تا ۱۶۰ سال زندگی کنند!