به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی داخواست جدایی خود را به قاضی شعبه ۲۴۵ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

* حسودی مرد به نوزاد ۶ ماهه

زن در حضور قاضی این پرونده با بیان اینکه ۲۸ سال دارم و ۳ سال است که ازدواج کرده‌ام، اظهار داشت: من و شوهرم به تازگی صاحب یک دختر شده‌ایم؛ با وجودی که ابتدا شوهرم خیلی خوشحال شد ولی حالا حس می‌کنم که او نسبت به نوزاد ۶ ماهه‌مان حسودی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تنها راه نجات از حسادت شوهرم، جدایی است، افزود: او دائم می‌گوید که چرا به فرزندمان توجه می‌کنی.

* نباید شوهرت احساس کند که به دخترت بیشتر اهمیت می‌دهی

قاضی در جلسه دادگاه خطاب به زن گفت: شاید شوهرت به زبان بی‌زبانی می‌خواهد به تو گوشزد کند که فرزندتان جای او را در خانه تنگ کرده است؛ نباید این احساس در شوهرت ایجاد شود که تو به دخترت بیشتر از او اهمیت می‌دهی.

زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه بیان کرد: به نظر شما به فرزند ۶ ماهه‌‌‌ام محبت نکنم و شوهرم حق دارد به او حسودی و کم محلی کند؟ این رفتار شوهرم برایم غیر قابل تحمل است.

* محبتت را بین شوهر و فرزندت تقسیم کن

قاضی با لحنی دلسوزانه عنوان کرد: محبت خود را بین شوهر و فرزندت تقسیم کن؛ باید جایگاه شوهرت را در زندگی مشخص کنی؛ وگرنه او نیز با جدایی موافقت می‌کند و زندگیتان از هم می‌پاشد.

وی ادامه داد: توصیه من این است که اجازه نده بین تو و شوهرت فاصله بیافتد و با گذشت همه چیز را حل کرده و با او کنار بیا؛ به مصالحه و مراوده با شوهرت بپرداز و زندگیت را حفظ کن و هیچ‌گاه نگذار کوچک‌ترین موضوعی شما را به دادگاه بکشاند.

زن به فکر فرو رفت و چند لحظه‌ای کوتاه، سکوتی در اتاق قاضی حکمفرما شد و جلسه به پایان رسید.