به گزارش افکارنیوز به نقل از برنا، سرهنگ امینی رییس پلیس فتا استان اردبیل اعلام کرد: پیرو گزارش اخذ شده مبنی بر فعالیت سایتی که در بحث شرط‍بندی مسابقات فوتبال فعالیت میکند، بلافاصله ماموران تحقیقات خود را آغاز و در تحقیقات اولیه مشخص شد که مشخصات اولیه جعلی بوده است.

رییس پلیس فتا استان اردبیل ادامه داد: در تحقیقات فنی و تخصصی کارشناسان طراح سایت شناسایی که وی بیان داشت سایت مورد نظر را طراحی و به صورت اینترنتی به شخصی فروخته است. در بررسی‌های نهایی توسط پلیس متهم شناسایی و طی عملیاتی وی دستگیر شد.

سرهنگ امینی افزود: متهم پس از رویت مدارک و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرده و بیان داشت از طریق سایت شرط‌بندی فوتبال مبلغ ۶۵۹/۶۲۳ / ۵۹۴/۲ ریال از کاربران کلاهبرداری کرده است.

معاون اجتماعی پلیس فتا در این باره به کاربران هشدار دادند که به هیچ عنوان به سایتهای شرط بندی اعتماد نکرده، زیرا این سایتها صرفا جهت کلاهبرداری از شما دایر گشته و در اکثر این سایتها فردی که هویت خارجی ندارد به عنوان برنده اعلام شده و تنها شما مورد ضرر قرار گرفتهاید. از نظر قانونی دایر کنندگان این سایتها مجرم تلقی میشوند و با مدیران اینگونه سایتها برخوردی قانونی و قاطع خواهد شد.