به گزارش افکارنیوز به نقل از شرق، دختر ۱۷ساله كه سميه فيضاللهپور نام دارد اواسط فروردينماه ناپديد شد و والدين او اين خبر را به پليس اعلام و درخواست كمك كردند اما سرنخي از اين دختر به دست نيامد تا اينكه ۲۴ فروردين به كارآگاهان جنايي خبر دادند جنازه دختر نوجواني زير پل اميرآباد پيدا شده است، به اين ترتيب تحقيقات آغاز و مشخص شد جنازه متعلق به سميه است.

این دختر بنا به تشخیص پزشکی قانونی حاضر در محل چند روز قبل جان باخته بود.

در پی این اتفاق تیمی تحقیق درباره انگیزه قتل سمیه را آغاز کردند اما آنها تاکنون به سرنخ و مدرکی دست نیافته‌اند و فقط در پی احتمال‌ها و فرضیه‌های مطرح‌شده سه نفر را به عنوان مظنون بازداشت کردند. این اشخاص تاکنون در بازجویی‌ها هرگونه مشارکت در ربودن و به قتل رساندن دختر دانش‌آموز را رد کرده‌اند با این وجود تحقیق از آنها ادامه دارد. این در حالی است که مردم بوکان روز جمعه با تجمع مقابل فرمانداری نسبت به واقعه رخ‌داده، اعتراض کردند و خواستار برخورد قاطع‌تر مقامات مسوول شدند. در این تجمع پدر سمیه به مردم گفت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تاکنون پیگیری‌های مناسبی انجام داده‌اند.

پس از كشف جسد سميه شايعاتي در بوكان مطرح شد مبني بر اينكه چند دختر دانشآموز ديگر نيز كه در مقاطع راهنمايي و دبيرستان تحصيل ميكنند ربوده شدهاند اما چنين شایعاتی به تاييد نرسيده است.