به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی بانه، وب‌سایت رسمی این شرکت استارتاپ فعال در حوزه فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی ایران در شهر بانه از آبان ماه به‌روز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.baneh.com در دسترس مشتریان و کاربران علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به‌روزرسانی تازه وب‌سایت، بخش‌های مجله خبری (راهنمای خرید) و بخش ویدیوهای محصولات (تلویزیون اینترنتی) به فهرست وب‌سایت اضافه و مقایسه کامل‌تر کالاها؛ نقد و بررسی کلی‌تر محصولات؛ ویدیو و اینفوگرافی‌های فروش و طراحی زیباتر سایت و امتیاز فروشگاه برای مخاطبان میسر شده است.

سعدی فتاحی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی بانه با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و مشتریان و کاربران و خریداران فروشگاه‌های مجازی و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: فروشگاه اینترنتی بانه بعد از انتخاب به عنوان تنها استارتاپ برتر در زمینه خرید و فروش و فروشگاه اینترنتی و فروشگاه مجازی استان کردستان که در آبان ماه در حضور استاندار خراسان شمالی و استاندار کردستان و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان معرفی شد و لوح تقدیر عنوان کارآفرین و استارتاپ برتر استان کردستان دریافت کرد؛ این مقدمه‌ای برای ارتقای سایت و محصولات و خدمات شد.

فتاحی همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت بر شمرد و افزود: پس این به‌روزرسانی به دنبال ارتقای بیشتر و تجربه کاربری بهتر در جشنواره وب در بخش‌های فروشگاه‌های آنلاین و فروشگاه‌های تخصصی لوازم خانگی و تلویزیون، فروشگاه در بخش تلویزیون‌های اینترنتی و مجله شرکت در بخش اخبار تکنولوژی شرکت کردیم تا نقاط قوت و ضعف را از نظر داوران جشنواره و کاربران بررسی کنیم. 

فروشگاه اینترنتی بانه دات کام بستری برای خرید آنلاین از بانه است تا همه بتوانند به راحتی و با قیمت پایین، محصولات متنوعی از قبیل لوازم صوتی و تصویری، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم سرمایشی و گرمایشی برندهای برتر و شناخته شده را خریداری کنند. این فروشگاه اینترنتی با تاکید بر تضمین کمترین قیمت، ضمانت اصل بودن کالا، ارسال سریع و امکان بازگشت و تعویض کالا همواره سعی دارد سفارشات را در کوتاه‌ترین زمان به دست خریداران خود برساند.

گفتنی است وب سایت این مجموعه هم زمان با آغاز جشنواره وب و موبایل ایران، رونمایی شد.

فروشگاه اینترنتی بانه دات کام


انتشار محتوا:اخبار رسمی