دلیل این همه محبوبیت‌های روز افزون برای وسائل نقلیه برقی چیست؟

دنیای امروز در حال حرکت به سمت استفاده‌ی کمتر از سوخت‌های طبیعی و سازگاری بیشتر و مراقبت از محیط زیست است در نتیجه از مهم ترین دلایل محبوبیت موتورهای برقی، بی نیاز بودن از هرگونه سوخت روغن و یا فیلترهایی است که باید در یک دوره‌ی زمانی تعویض شوند.

شما می‌توانید به راحتی تا سرعت 50 الی 60 کیلومتر بر ثانیه حرکت کنید و در شلوغ ترین ساعات روز سریع‌تر از اتومبیل‌ها به مقصد خود برسید.

از دغدغه‌هایی مثل هزینه بنزین، محل پارک خودرو، ترافیک و .... به دور باشید.

همچنین، شاید در نگاه اول هزینه بالاتری برای موتور برقی خود بپردازید اما در بلندمدت متوجه خواهید شد که با توجه به هزینه‌ی سوخت و هزینه‌های جانبی موتورهای بنزینی و یا خودروها، در واقع هزینه‌ی زیادی را صرفه جویی کرده‌اید.

البته این واقعیت بدیهی است که هنوز نقاط ضعفی در این صنعت وجود دارد اما، با توجه به محبوبیت موتورهای برقی و رشد صعودیشان، در انتهای این رقابت، موتورهای برقی برنده‌ی این بازی هستند و هر روزه تعداد بیشتری از موتورهای برقی با امکانات و طرح‌های بیشتری به بازار عرضه خواهند شد.

مجموعه الکتریک اسکوتر همه روزه از ساعت 10:30 الی 21:30 آماده برای پذیرایی از علاقه مندان به بازدید از موتوربرقی‌های این مجموعه است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانندبه سات الکتریک اسکوتر مراجعه و یا از طریق شماره 28111211 (021) با مشاوران و کارشناسان متخصص در ارتباط باشند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی