در دومین رویداد صبحانه ایونتایم که صبح روز پنج‌شنبه 8 آذرماه در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد بیش از  نود نفر از فعالان و دست اندرکاران بخش ساختمان حضور داشتند.

فعالان بخش ساختمان در محیط صمیمی هنگام صرف صبحانه با یکدیگر دیداری تازه کردند و در خصوص همکاری‌های آتی به تبادل نظر و تعامل پرداختند.

هدف ایونتایم، از برگزاری چنین برنامه‌هایی، شبکه سازی فعالان بخش‌های مختلف و ایجاد یک کانال ارتباطی برای این فعالان با یکدیگر به منظور تبادل اطلاعات و همکاری‌های مشترک در حوزه کسب‌وکار هستند.

در این رویداد هتل آزادی پارسیان، شرکت رادین همکاران بهتا، کارالوک، اخبار رسمی، آژانس تبلیغاتی نگاه شرقی، به عنوان پارتنر و اسپانسر شرکت ایونتایم را همراهی کردند.

ایونتایم، بستری برای برگزاری رویدادهای حرفه‌ای برای صاحبان کسب‌وکارها برای معرفی خود و اعلام نیازهای آنها است. این شرکت در راستای ایجاد تحولی بزرگ در مارکتینگ و شبکه‌سازی با کمک برگزاری رویداد به ایران آمده است تا به کسب‌وکارها برای هم افزایی و ایجاد تعاملشان به صورت حرفه‌ای کمک کند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایونتایم و برنامه‌های آتی آن می‌توانند به سایت www.eventimeco.ir  ‌‌یا اینستاگرام eventime.iran مراجعه کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی