فروشگاه اینترنتی مارکتستان در حال حاضر ، فروشنده لوازم و تجهیزات ورزشی است؛ اما از همان ابتدا به این صورت کار نکرده و در ابتدا یک استارت آپ کوچک بوده که رفته رفته پیشرفت کرده و به این نقطه رسیده است.

مارکتستان چگونه شروع به کار کرده است؟

استارت آپ مارکتستان در سال بهمن ماه سال 1392 با دو نفر شروع به کار کرد که ابتدا اصلا سایت فروشگاهی نبوده و فقط در حد مقاله نویسی و اطلاع رسانی به کاربران بوده ولی با گذشت زمان ، با انجام مقاله نویسی های اصولی و بر پایه علم روز دنیا ، رفته رفته از سوی کاربران تقاضای فروش اعلام شد و بوجود آورندگان این استارت آپ به فکر فروش تجهیزات و دستگاه های ورزشی افتادند.

فروش مارکتستان با چه محصولی شروع شده؟

فروش را اول از همه با دستگاه‌های دراز و نشست موسوم به توتال کور شروع کردند و رفته رفته از توتال کور به سمت تردمیل، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی ، دستگاه بدنسازی ، ویلچر های دستی و برقی رفتند و کار خود را گسترش دادند؛ البته فقط فروشگاه نیستند و با تولید مقاله‌های علمی-ورزشی سعی در بالا بردن دانش کاربران خود دارند.

تامین محصولات مارکتستان به چه صورت است؟

تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و دستگاه بدنسازی از محصولات ورزشی فروشگاه مارکتستان است که اکثرا از برندهای خارجی معتبر و وارداتی هستند واردات بعضی از این برندها توسط تامین کنندگان اصلی و بعضی دیگر توسط فروشگاه مارکتستان انجام می شود؛ همان برندهایی که دیگران وارد کننده اش هستند نیز به صورت مستقیم به دست عوامل مارکتستان می‌رسد تا با حذف دلالان و واسطه ها ، قیمت های واقعی را به کاربران و مشتری های خود اعلام کنند.

خدمات ارائه شده به مشتریان توسط مارکتستان چیست؟

فروشگاه مارکتستان فقط فروشنده تردمیل، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی نیست بلکه با مشاوره اختصاصی رایگانی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد آن‌ها را برای داشتن بهترین خرید، راهنمایی می‌کند. تیم فروش مارکتستان، فقط به فکر فروش محصولات خود نیست و همیشه بهترین گزینه را با توجه به شرایط مشتری به او پیشنهاد می‌دهد.

برای تردمیل در سایت مارکتستان یک صفحه اختصاصی، در نظر گرفته‌اند که به محض ورود به این صفحه لیست تردمیل‌ها با قیمت‌ها و برندهای متنوع مشاهده می‌شود که با کلیک بر هر محصول می‌توانید عکس و مشخصات مربوط به آن محصول را مشاهده کنید، برای دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و دستگاه‌های بدنسازی در سایت مارکتستان نیز دقیقا همین شرایط وجود دارد. با وجود اطلاعات کاملی که در سایت وجود دارد ، پشتیبان آنلاین سایت همواره در خدمت مشتریان است و آن‌ها می‌توانند سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسند و از راهنمایی‌های پشتیبان مارکتستان بهره ببرند؛ حتی اگر از طریق پشتیبان سایت هم به نتیجه نرسیدند هم می‌توانند با مشاوران تلفنی سایت تماس بگیرند و اطلاعات کامل را دریافت کنند.

قیمت تردمیل، دوچرخه ثابت و همه محصولاتی که مارکتستان به فروش می‌رساند همیشه به روز است و مشتریان می‌توانند با خیال راحت خرید خود را انجام دهند.

خرید در سایت مارکتستان چگونه انجام می‌شود؟

برای انجام خرید ، فرد هم می‌تواند به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی ثبت سفارش کند؛ اگر داخل شهر تهران سکونت داشته باشد می‌تواند در حین خرید آنلاین ، گزینه پرداخت در محل را انتخاب کند و اگر اقدام به ثبت سفارش تلفنی کرد می‌تواند به کارشناس فروش مربوطه اعلام کند که مبلغ دستگاه را درب منزل پرداخت می‌کند.

فروشگاه مارکتستان برای مشتریان تهرانی خود، ارسال و نصب رایگان دستگاه‌ها را قرار داده و برای آن که گارانتی دستگاه‌ها معتبر باشد با شرکت‌های گارانتی کننده هر برند هماهنگ است تا نصب دستگاه‌ها را در محل برای مشتریان انجام دهند و البته که هزینه ارسال و نصب را پرداخت می‌کند و این مورد را به عنوان هدیه برای مشتریان در نظر می‌گیرد. برای مشترین شهرستان هم هزینه ارسال را تا درب منزل مشتری پرداخت می‌کند تا شخص به جز مبلغ دستگاه، هزینه دیگری را متحمل نشود.

به جز محصولات ورزشی، مارکتستان چه محصولات دیگری می‌فروشد؟

محصولات مارکتستان فقط به تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال و دستگاه بدنسازی ختم نمی‌شود و تا حدودی وارد حوزه محصولات پزشکی نیز شده است. داخل سایت مارکتستان ، صفحه اختصاصی برای ویلچر در نظر گرفته شده که در این صفحه قیمت ، مشخصات و تمامی اطلاعات مربوط به ویلچرهای دستی و برقی موجود است.

علاوه بر ویلچر در مارکتستان ، صندلی‌های ماساژور با برند و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر نیز به فروش می‌رسد و برای صندلی‌های ماساژور نیز یک صفحه اختصاصی در سایت مارکتستان وجود دارد.


انتشار محتوا:اخبار رسمی