به گزارش خبر ورزشی ورزشی شهر خبر، انتقال علیرضاجهانبخش به باشگاه فاینورد باعث شد تا میزان محبوبیت پست‌های این تیم در فضای مجازی بیشتر شود. دقیقا همان اتفاقی که برای برایتون رخ داده بود، این بار در کمتر از یک روز برای فاینورد رخ داد تا ستاره ایرانی رکورد زند. 

دومین خبر پربازدید به خبر ناامیدکننده باشگاه استقلال به مجیدی اختصاص داشت.هیات مدیره استقلال به فرهاد مجیدی اعلام کرده که این باشگاه توانایی خرید بازیکن خارجی برای فصل بعد را ندارد.

باشگاه پرسپولیس از استقلالی‌های اهانت‌کننده به 2 بازیکن خود شکایت می‌کند. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. با توجه به مطالب انتشار یافته علیه محمدحسین کنعانی‌زادگان و عیسی آل‌کثیر، این باشگاه شکایت و اعتراض خود را تقدیم فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی خواهد کرد.

دیگر خبر پربازدید در خصوص جواب رد سرمربی سرخ پوستان به بازیکن تیم پرسپولیس بود.یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس که چند فصل قبل در این تیم حضور داشت طی تماس با اطرافیان یحیی گل محمدی، برای بازگشت به پرسپولیس  ابراز تمایل می‌کند. این بازیکن که شرایط نسبتا خوبی هم در تیم فعلی اش دارد به اطرافیان سرمربی پرسپولیس اعلام می‌کند دوست دارد در پرسپولیس بازی کند و زندگی در شهرستان برایش سخت است.

یحیی هم بعد از شنیدن این صحبت‌ها مخالفت خود را با بازگشت این بازیکن به پرسپولیس اعلام می‌کند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.