مهران مدیری  چهره همه فن حریف دنیای هنر است.مهران مدیری دارای دو فرزند است.پسر مهران مدیری فرهاد مدیری است.مهران مدیری یکی از محبوب ترین سلبریتی های ایران است.مهران مدیری اهل ورزش های رزمی است و با پدرش هم بیلیارد بازی می کند.

مهران مدیری هشتمین سریال نمایش خانگی اش را می سازد.

مهران مدیری بازیگر و کارگردان مشهور سریال های طنز در تلویزیون و نمایش خانگی که این روزها مشغول بازی در سریال خاتون و اجرای مسابقه دورهمی است برای هشتمین سریال خود در نمایش خانگی آماده می شود.

سریال دراکولا جدیدترین ساخته مهران مدیری در حال پخش از نمایش خانگی است که ادامه داستان سریال هیولا را روایت می کند.

مهران مدیری بعد از ساخت سریال درحاشیه 2 در شش سال قبل، در هیچ سریال تلویزیونی حضور نداشته و تنها اجرای برنامه دورهمی را بر عهده گرفت.

مهران مدیری

سریال های مهران مدیری در نمایش خانگی

این هنرمند سرشناس کشورمان تاکنون 7 سریال زیر را برای پخش از شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده است:

    سریال گنج مظفر

    سریال قهوه تلخ

    سریال ویلای من

    سریال شوخی کردم…!

    سریال عطسه

    سریال هیولا

    سریال دراکولا

سریال درکولای مهران مدیری

مهران مدیری دراین پلتفرم بمب خنده و مجموعه شب نشینی را نیز کارگردانی کرده است که در مجموعه سریال ها قرار نمی گیرند.

این هنرمند با اتمام اجرای مسابقه دورهمی و نقش آفرینی در سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان، پس از یک فراغت کوتاه تصمیم به ساخت سریالی دارد که ارتباطی به هیولا و دراکولای او ندارد.

مهران مدیری

سریال دراکولای مدیری در قسمت های پایانی قرار دارد و با بازگشت مهران مدیری در نقش کامران کامروا پس از سقوط هلی کوپتر به داستان سریال، قصه این مجموعه نیز در حال تکمیل است.

کارگردان مطرح ژانر طنز کشورمان در ماههای اخیر نقش آفرینی در آخرین ساخته مسعود کیمیایی به نام خائن کشی را نیز به اتمام رسانده است.