مدیران باشگاه استقلال  طبق لیست محمود فکری برای جذب بازیکنان اقدامات لازم را انجام داده اند، اما در این میان درخواست مدیران استقلال برای جذب برخی از بازیکنان ناکام بوده است. آبی پوشان تا این لحظه تنها عرفان گل محمدی را توانستند جذب کنند.

میلاد جهانی بازیکن مد نظر آبی پوشان هنوز نتوانسته نامه فسخ قرارداد خود را از ذوب آهن بگیرد. در صورتی که این بازیکن بتواند قرارداد خود را فسخ کند می تواند آبی پوش شود.

آخرین خبر از نقل و انتقالات استقلال

اشکان دژاگه بازیکن تراکتور در لیست استقلالی ها نیست و قرار نیست این بازیکن به آبی پوشان ملحق شود.

سعید واسعی دیگر بازیکنی است که مدیران باشگاه استقلال به دنبال جذب او هستند اما مسئولان تراکتور با جدایی او مخالفت کردند.

امین قاسمی نژاد دیگر بازیکنی است که در لیست محمود فکری حضور دارد. تا این لحظه قاسمی نژاد نتوانسته به استقلال ملحق شود و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

مهدی کیانی نیز بحث جا به جایی او با مسعود ریگی مطرح بود که باشگاه استقلال با این موضوع مخالفت کرده است.

فردین رابط از جمله بازیکنانی است که در لیست خروج آبی ها نامش دیده می شد. البته گفته می شود که استقلالی ها با جدایی دائم او مخالف هستند.

مهدی قایدی مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال هم که پس از چند روز غیبت در تمرینات تیمش حاضر شده است فروشی نیست. استقلالی ها در صورتی که پرسپولیسی ها خواهان این بازیکن باشند دست رد به سینه آنها خواهد زد.

به هر ترتیب جذب بازیکن جدید  به این بستگی دارد که این بازیکنان بتوانند رضایت نامه از باشگاه فعلی خود بگیرند.