علیرضا آرتا درباره شکست تیمش برابر استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: ما در مجموع بازی خوبی را انجام دادیم خصوصاً در نیمه اول که استقلال را تحت تأثیر خودمان قرار دادیم و یک گل هم زدیم. در نیمه دوم هم هدف‌مان این بود که جلوی حملات حریف را بگیریم و دوباره گل بزنیم، ولی متأسفانه یک پنالتی اشتباه برای استقلال گرفته شد که این موضوع روند بازی را عوض کرد.

وی ادامه داد: کارشناسان داوری تأکید کردند که آن پنالتی درست نبود و همان صحنه باعث شد که تمرکز تیم ما به هم بریزد. اگر آن پنالتی گرفته نمی‌شد امکان نداشت سرنوشت مسابقه عوض شود، ولی متأسفانه با این اشتباه در نهایت بازی را واگذار کردیم.

مدافع تیم فوتبال گل گهر همچنین تصریح کرد: اگر اشتباهات داوری نبود تیم ما قطعاً سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست می‌آورد، ولی این اشتباهات گل‌گهر را از رسیدن به سهمیه دور کرد. ما در آخرین بازی لیگ برتر هم برابر نساجی بابت داوری ضرر کردیم و پنالتی ما را در آن مسابقه نگرفتند. شاید اگر آن پنالتی را می‌گرفتند می‌توانستیم سهمیه را به دست بیاوریم.

آرتا در پایان اظهار داشت: گل‌گهر یک فصل خوب را پشت سر گذاشت و نتایج ما قابل دفاع است. مطمئناً تیم ما در فصل آینده با امیر قلعه‌نویی جزو مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.