شهرآورد جام حذفی در فصل قبل بود که عارف غلامی در یک صحنه برای تصاحب توپ با امید عالیشاه وارد چالش شد که برای دفع توپ موفق عمل نکرد و رباط صلیبی این بازیکن دچار پارگی شد تا برای مدت زیادی از میادین به دور باشد.

مدافع استقلال که در زمان مدیریت قبلی آبی پوشان ماجراهای طولانی و عجیبی برای پرداخت هزینه عمل جراحی رباط صلیبی را پشت سر گذاشت، در نهایت و با تأخیر یک ماهه پایش را در قطر به تیغ جراحان سپرد و پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، سلامتی خود را به دست آورده است.

غلامی چند هفته ای است که در تمرینات تیمش حضور پیدا کرده و برای بازگشت به میادین خودش را آماده می کند. مدافعی که در زمان استراماچونی به یکی از بهترین مدافعان استقلال تبدیل و حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد اما آسیب دیدگی بد موقع موجب گردید تا نام او از لیست استقلال برای فصل کنونی خارج شود.

ثانیه شماری برای بازگشت غلامی به ترکیب استقلال

حالا عارف غلامی یکی از با انگیزه ترین بازیکنان استقلال در تمرینات این روزهای تیمش است. مدافعی که قصد دارد در بازگشت دوباره به میادین، جای خود را در ترکیب ثابت آبی ها پس بگیرد و تمریناتش را جدی تر از هر زمان دیگری دنبال می کند.

در روزهایی که شایعات زیادی پیرامون احتمال جدایی مرادمند و یزدانی و مسائل مربوط به سربازی آنها مطرح شده، هواداران استقلال چشم انتظار بازگشت غلامی به میادین هستند تا در صورت هرگونه اتفاق غیرمنتظره ای برای مدافعین تیمشان، عارف بتواند جای خالی آنها را پر کند.

 

سایر رسانه‌ها