به نظر می رسد اتفاقی که برای مهدی ترابی در العربی رخ داد، برای فرشید اسماعیلی نیز در حال تکرار است. هافبک فصل گذشته استقلال که در تابستان امسال با قراردادی غیرمنتظره راهی لیگ ستارگان قطر شد و پیراهن العربی را بر تن کرد، در آستانه بازگشت به فوتبال ایران قرار دارد.

پس از آسیب دیدگی مهرداد محمدی بود که مدیران العربی به دنبال انتخاب یک جایگزین برای بازیکن مصدوم خود بودند که در این میان فرشید اسماعیلی با عقد قراردادی به این تیم پیوست تا جای خالی هموطن خود را پر کند اما برخی آسیب دیدگی ها اجازه خودنمایی بیشتر را به بازیکن سابق استقلال نداد.

اکنون و در آستانه آغاز بازار نقل و انتقالات زمستانی، اسماعیلی در آستانه بازگشت به ایران قرار دارد. اتفاقی که برای مهدی ترابی نیز رخ داد و این بازیکن پس از پیوستن به العربی دچار آسیب دیدگی شد و او حتی در قطر نیز به ویروس کرونا مبتلا شد و نتوانست توانایی هایش را به نمایش بگذارد و به پرسپولیس بازگشت.

فرشید اسماعیلی به ایران باز می گردد؟

در روزهای اخیر برخی اخبار درخصوص علاقه چند تیم لیگ برتری به جذب فرشید اسماعیلی در رسانه ها مطرح شده و باید دید در نهایت این بازیکن به لیگ برتر ایران باز خواهد گشت یا خیر و در صورت رخ دادن این اتفاق، او راهی کدام تیم خواهد شد.

 

سایر رسانه‌ها