همراه با مذاکرات باشگاه استقلال تهران و الکس نوری ، سرمربی سابق وردربرمن شایعاتی مطرح شد که اشکان دژاگه، کاپیتان سابق تیم ملی به عنوان دستیار او در تیم تهرانی فعالیت خواهد داشت.

اکنون مشخص شده که مذاکرات با دژاگه پس از منتفی شدن حضور نوری روی نیمکت استقلال ادامه داشته و قرار است از او به عنوان بازیکن در این تیم استفاده شود. این مذاکرات در جریان سفر مدیران باشگاه به دبی انجام شده است.

در مذاکرات با بازیکن فصل گذشته تیم تراکتور به او پیشنهاد شده که شماره ۲۱ را هم می‌تواند انتخاب کند. نکته جالب در پیشنهاد این شماره تمایل باشگاه برای عدم تمدید قرارداد وریا غفوری را نشان می‌دهد که مدت‌هاست این شماره را برتن دارد.

استقلال در انتظار پاسخ کاپیتان سابق تیم ملی

دژاگه تا به امروز پاسخ مشخصی به درخواست استقلالی‌ها نداده و گفته می‌شود تمایل زیادی برای حضور در لیگ ایران و تیم استقلال ندارد. پس از معرفی سرمربی جدید مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین خریدهای تابستانی گسترده‌تر پیش خواهد رفت و باید منتظر ماند و دید پاسخ دژاگه که تا به امروز طی چندین پنجره نقل و انتقالاتی شایعه حضورش در استقلال مطرح می‌شد این بار به درخواست رسمی این باشگاه چه پاسخی خواهد داد.