محمد طیبی مدافع مرکزی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که رهبر تیم مهدی تارتار در زمین مسابقه به شمار می رود، در مورد بازی روز آینده برابر پرسپولیس عنوان کرد: می دانیم بازی خیلی سختی داریم، اما نفت مسجد سلیمان تاکنون مقابل پرسپولیس نباخته است و ضمن اینکه تا اینجای فصل هم بازی هایمان را نباخته ایم؛ این دو تا موضوع باعث می شود که انگیزه های زیادی داشته باشیم و برای برد به زمین می رویم. می خواهیم سه امتیاز را کسب کنیم و نشان بدهیم تیم خوبی هستیم.

اخبار ورزشی- کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد گل نخوردن تیمش و قرار گرفتن در رتبه هفتم جدول با کسب 16 امتیاز، بیان کرد: نشان داده ایم که نتایج ما شانسی نبوده است. ما شهر خودرو را در خانه اش بردیم و مقابل سه تیم قدرتمند مسابقات یعنی تراکتور، استقلال و سپاهان مساوی گرفته ایم که نشان از ثبات و نمایش مستمر ما دارد.

از محمد طیبی در رابطه با تقابل با کالدرون که سرمربی اش در القطر بود، پرسیدیم. او در پاسخ به این سوال گفت: کالدرون سرمربی من بوده است و برایش احترام خاصی قائلم. می دانم چه مربی بادانشی است. ولی ما در بازی روز آینده برای پیروزی به میدان می رویم؛ با تمام احترامی که برای پرسپولیس قائلم، در هیچ بازی ای از پیش بازنده نیستیم و مطمئنم اگر از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم، می توانیم برنده بازی باشیم.