قرص هیرویت نام کپسولی است که به عنوان مکل برای تقویت مو ها کاربرد دارد. قرص هیرویت به علت فرمولی که در کپسولی بودن خود دارد به راحتی می تواند جذب بدن شده و باعث تقویت مو و ناخن شما شود.

قرص هیرویت مکملی است که توسط شرکت هلث اید (HealthAid) برای تقویت موها ، بهبود ساختار و تحریک رشد مو تولید شده است. همچنین، این مکمل باعث افزایش ضخامت تارهای مو نیز می‌گردد. قرص هیرویت به صورت کپسول تهیه شده است که باعث می‌شود استفاده راحت‌تری توسط مصرف‌کنندگان داشته باشد. مواد به کار برده شده در این محصول به‌راحتی جذب فولیکول‌های مو شده و آن را تغذیه می‌کنند. درواقع این مکمل کلیه ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدآمینه‌های مورد نیاز برای رشد مو را در اختیار آن قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های جالب مکمل هیرویت این است که غالب مواد به‌کاررفته در فرمولاسیون آن، مستقیماً از طبیعت به دست آمده‌اند.

ترکیبات قرص هیرویت

مواد ترکیبی اصلی قرص و کپسول هیرویت را در زیر می خوانید:

 1. ویتامین B۱ – به رشد مو کمک می‌کند.
 2. ویتامین B2 - رشد مجدد مو را تسریع می‌کند.
 3. ویتامین B3 - به رشد مو کمک می‌کند.
 4. آهن – گردش خون را در پوست سر و فولیکول‌های مو افزایش می‌دهد.
 5. لسیتین- باعث تقویت فولیکول‌های مو می‌شود.
 6. کولین – سلامت مو را بهبود می‌بخشد.
 7. پانتوتنیک اسید یا ویتامین B5 – این ویتامین به طور کلی برای متابولیسم بدن ضروری است. این ماده با تولید هورمون‌ها و کلسترول خوب، باعث بهبود سلامت کلی مو می‌شود.
 8. ویتامین B12 – این ویتامین در ساخت گلبول‌های قرمز خون که اکسیژن را به فولیکول‌های مو حمل می‌کنند، ضروری است.
 9. بیوتین- به رشد مو و حفظ موهای موجود کمک می‌کند. همچنین تولید کراتین را در مو افزایش می‌دهد، همین امر باعث کاهش شکنندگی موها و پیشگیری از ریزش مو می‌گردد.
 10. روی – رشد مجدد مو را تسریع می‌کند.
 11. سایر مواد تشکیل‌دهنده شامل ال-سیستئین هیدروکلراید (L-Cysteine Hydrochloride)، اینوزیتول، پارا-آمینوبنزوئیک اسید، متیونین، عصاره مخمر، ویتامین B6، روغن نخل، ژلاتین، آب خالص، روغن سویا، فسفات، سولفات آهن و اسید فولیک می‌شود.

قرص هیرویت برای رشد مو

کپسول هیرویت چه مزایایی دارد؟

در فرمولاسیون قرص هیرویت همان‌طور که در بخش قبل خواندید، از موادی استفاده شده است که تأثیر مثبت آن‌ها در سلامت مو بارها و از طریق آزمایش‌ها مختلف به اثبات رسیده است؛ بنابراین، شما نیازی به شک و تردید در عملکرد این محصول ندارید. برای بهره بردن از خواص هیرویت می‌بایست در یک دوره و به طور منظم از آن استفاده کنید. استفاده منظم از این محصول می‌تواند این مزایا را به همراه داشته باشد:

 1. سلامت کلی موی شما را افزایش می‌دهد.
 2. ساختار و بافت مو را بهبود می‌بخشد.
 3. به تغذیه بهتر فولیکول‌های مو کمک می‌کند.
 4. و درنهایت باعث پیشگیری از ریزش مو ، تقویت رشد موها و افزایش ضخامت تارهای مو می‌گردد.

زمان اثر بخشی کپسول هیرویت

شرکت تولیدکننده قرص هیرویت مدعی است که تأثیر مثبت این مکمل از همان بار اولی که از آن استفاده می‌کنید، آغاز خواهد شد. چراکه این محصول یک مکمل تغذیه‌کننده مو است و از زمانی که شروع به مصرف آن می‌کنید، تغذیه بافت مو بهتر صورت خواهد گرفت. دوره درمان با این مکمل، بستگی به علت ریزش مو و شدت آن دارد؛ بااین‌وجود حداقل زمانی که نیاز به مصرف آن خواهید داشت، ۴ هفته می‌باشد.

دستورالعمل مصرف هیرویت چگونه است؟

به طور کلی مکمل‌های تقویتی نظیر مکمل‌های رشد مو را می‌بایست روزانه یک‌بار استفاده نمایید. بر اساس مطالعات، بهترین شیوه مصرف ویتامین‌های مو این است که با معده خالی و ۲-۱ ساعت قبل از وعده صبحانه استفاده شوند. بااین‌وجود در صورتی که دچار مشکلات گوارشی هستید، می‌توانید آن را همراه با وعده‌های غذایی استفاده کنید. برای جذب مواد مؤثره به‌کاررفته در فرمولاسیون قرص هیرویت و دیگر مکمل‌ها، همیشه باید آن‌ها را با آب فراوان میل کنید. تا ۱۰ دقیقه بعد از استفاده، دراز نکشید.