زهرا نژاد بهرام در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره طرح بهره برداری از پیاده راه های شهر تهران اظهارداشت: به طور کلی با این لایحه مخالف هستم چراکه بهره گیری از نظرات و دیدگاه های اساتید و انجمن های تخصصی دیده نشده است.

‌وی افزود: مخدوش بودن رویکرد لایحه و متن اصلاحی از دیگر دلایل مخافتم با این لایحه بود چراکه توجه لازم به امر خطیر ساماندهی پیاده راه ها و ارتقا نشاط شهری نشده و حتی بر فرض داشتن نگاه نادرست و اقتصادی به موضوع هم، درآمدی برای شهرداری ایجاد نمی کرد.

‌عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: نقطه نظرات مخالف شهروندان تهرانی با محتوای لایحه که به طرق مختلف از جمله مشارکت در سامانه جامع مصوبات شورا دریافت شده بود از دیگر دلایل مخالفت با این لایحه بود.

نژاد بهرام گفت: با توجه به عدم اجرایی شدن مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون که حدود ۲ سال قبل به تصویب رسیده بود، تصویب این لایحه نوعی بی عدالتی و تبعیض در پی داشت.

به گزارش فارس، طرح بهره برداری از پیاده راه های شهر تهران تاکنون با حاشیه های فراوانی بوده و بسیاری از کارشناسان آن را مصداق بی عدالتی می دانند همچنین این موضوع امروز در صحن علنی شورا با 11 رأی فعلا منتفی شد.