رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ اظهار داشت: در خلال اجرای طرح ظفر طی 48 ساعت گذشته دو باند گسترده توزیع هروئین و تریاک در پایتخت متلاشی و از سوداگران مرگ بیش از 50 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 518میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد افیونی کشف شده است.

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:در خلال اجرای طرح ظفر 9 در 48 ساعت گذشته بیش از 50 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 518میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد افیونی کشف و 122 توزیع کننده مواد مخدر نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون قاطع و شدید است خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان موادمخدر و توزیع کنندگان مواد افیونی امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان خدوم و اشرافیت اطلاعاتی که مجموعه پلیس دارد،متهمان مواد مخدر در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

حسنوند از اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان،خرده فروشان و فروشندگان مواد مخدر در محلات خبر داد و بیان کرد:در راستای پاک سازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع موادمخدر در 48 ساعت گذشته 15قاچاقچی،122خرده فروش و 190معتاد متجاهر دستگیر شده است.

حسنوند افزود:از ابتدای سالجاری تاکنون 9 مرحله طرح ظفر که از طرح های مهم و ثمربخش پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب بوده اجرا شده و در این رابطه در خلال اجرای طرح ظفر 9 قریب به 51کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و تعداد 4 دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

این مقام انتظامی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در این امر افزود: مبارزه با موادمخدر در شهر تهران براساس پاسخگوئی به دغدغه و مطالبات به حق پایتخت نشینان صورت می گیرد،چرا که توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.