رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی از دستگیری عامل اصلی اعضای باند عاملان تخریب خودروها در شهرک ولیعصر خبر داد.

  سرهنگ نجم الدین رشیدی در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: صبح روز گذشته خبری مبنی بر تخریب در منزل و شیشه های 7 دستگاه خودرو در یکی از محله شهرک ولیعصر، از طریق سامانه 110 در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام شدند.  

وی عنوان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد یکی از افراد شرور منطقه که پیش تر نیز با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است با همراهی 3 نفر از دوستانش با در دست داشتن سلاح سرد به نشانی اعلامی حمله ور و با عربده کشی آیفون درب ساختمان مسکونی و شیشه های 7 دستگاه خودرو که در حوالی آن ساختمان پارک شده بود، تخریب و بلافاصله از محل گریخته اند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهم اصلی پرونده شناسایی و با هماهنگی های قضائی درکمتر از 24 ساعت در مخفیگاهش در حوالی شهرک ولیعصر دستگیر شد و به پایگاه پنجم این پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

سرهنگ رشیدی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.