آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام اینکه‌ بزرگراه نواب و خیابان آزادی جز معابر پرترافیک و سنگین صبحگاهی شهر تهران است اظهار داشت:

بزرگراه همت ، حکیم ، آبشناسان ، هاشمی ، زین الدین  و بابایی پر ترافیک ترین و سنگین ترین معابر صبحگاهی امروز است.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: ترافیک‌‌ در شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی، سنگین گزارش شده است.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای بار ترافیکی هستند.

آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران

 رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.