بهروز رحیمی گفت: تجهیزات حوزه بهداشت و درمان شهرستان خمینی‌شهر به‌ویژه تجهیزات دیالیز به‌زودی تأمین خواهد شد.
 
او می گوید: به‌زودی اقدامات لازم برای ساخت پایگاه اورژانس اصغرآباد و تأمین نیروی انسانی موردنیاز این پایگاه نیز انجام خواهد شد.
 
رحیمی ضمن اشاره به اینکه پروژه خیّرساز مرکز جامع سلامت کوشک به‌زودی تجهیز و آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهد شد گفت: علاوه بر این پروژه، امیدواریم مرکز خدمات جامع سلامت شهری درچه ۲ نیز تا پایان سال جاری برای استفاده مردم به بهره‌برداری برسد تا بخشی از مشکلات حوزه سلامت شهرستان خمینی‌شهر مرتفع شود.
 
وی ضمن تأکید بر اینکه حوزه بهداشت و درمان استان اصفهان از حوزه‌های بسیار مهم در سطح کشور است، گفت: سیاست وزارت بهداشت در سال جاری توجه به حوزه بهداشت و ارتقای زیرساخت‌های نظام شبکه برای ارائه خدمات باکیفیت و پایدار به مردم است.
 
معاون وزیر بهداشت ضمن اشاره به ۵۵۰۰ پروژه عمرانی در دست‌ساخت در سطح کشور، عنوان کرد: ۴ هزار مورد از این پروژه‌ها در حوزه بهداشتی و با اولویت حاشیه شهرها و شهرستان‌های محروم است که امیدواریم حداقل ۲ هزار مورد از آن‌ها تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و آماده خدمات‌رسانی به مردم شود.
 
رحیمی گفت: هدف از سفر به استان اصفهان حضور میدانی و بررسی وضعیت شهرستان‌های کم برخوردار ازلحاظ بهداشتی و درمانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها در راستای ارتقاء استانداردها و تأمین امکانات موردنیاز برای ارائه خدمت به مردم است.

۵۵۰۰ پروژه عمرانی در دست ساخت در سطح کشور

سایر رسانه‌ها