به گزارشافکارنیوز، حبیب حسینقلی‌زاده، درباره این حوادثگفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در جاده اهر هوراند، حوالی روستای مجدآباد در ساعت ۱۱ صبح امروز ۲۰ تن زخمی شدند.


وی با بیان اینکه ۲۰ مصدوم سانحه توسط آمبولانس‌های ۱ و ۲ اهر، هوراند و سامبوران به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال یافته بودند گفت: هفت مصدوم سانحه برای اقدامات درمانی ویژه به بیمارستان امام‌رضای تبریز منتقل شدند.


حسینقلی‌زاده با اشاره به رواج استفاده از خودروی باربری برای جابه‌جایی مسافر در راههای روستایی گفت: حمل مسافر در قسمت بار خودروهای باربری بسیار خطرآفرین است و حوادثدلخراشی را رقم می‌زند.


وی همچنین از برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه خودروی سواری پژو در کیلومتر ۱۷ جاده میانه زنجان در ساعت ۹:۵۰ صبح امروز خبرداد و گفت: هشت مصدوم این سانحه نیز توسط آمبولانس‌های قافلانکوه و میانه به بیمارستان میانه منتقل شدند.


مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به برخورد یک دستگاه پراید با مینی‌بوس در کیلومتر ۱۲ مراغه هشترود در ساعت ۶:۵۰ صبح امروز گفت: این حادثه پنج مصدوم برجای گذاشت.


حسینقلیزاده با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر ۵ جاده ورزقان خواجه در ساعت ۱۰ صبح امروز به ایسنا گفت: دو مصدوم این سانحه هماکنون در بیمارستان ورزقان بستری هستند.